• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 222

15887548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785342 15887548 Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.124,30m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Bielańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 674 PLN (360 zł/m2)

11
-
124 m2
1991
15889867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862743 15889867 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.87,27 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 672 PLN (65 zł/m2)

1
-
87 m2
1998
15889868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862744 15889868 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,95m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 336 PLN (67 zł/m2)

1
-
35 m2
1998
15889874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala - magazyn 1462 m2 27862746 15889874 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna 1462 m2Rodzaj lokalu: kompleks produkcyjn...

Kleosin (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

34 000 PLN (23 zł/m2)

12
-
1462 m2
-
15889870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862742 15889870 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56,22 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 654 PLN (65 zł/m2)

1
-
56 m2
1998
15889869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862740 15889869 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,70m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 PLN (66 zł/m2)

1
-
33 m2
1998
15889849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862656 15889849 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17 m2 na 6 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (60 zł/m2)

1
-
17 m2
-
15889850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862659 15889850 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.153,42 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 125 PLN (66 zł/m2)

1
-
153 m2
-
15889848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862657 15889848 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,81m2 na 2 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Marszałkowskiej, niedaleko stacji Metro Centrum.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 023 PLN (88 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15889841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862449 15889841 Do wynajęcia kompaktowe biuro, położone na 1 piętrze kameralnego, budynku biurowego tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego.Podział powierzchni:3 gabinety, mały open space, kuchnia,2 toalety.prestiżowa lokalizacja na Bliskiej Woli – dos...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 319 PLN (74 zł/m2)

11
-
112 m2
2006
15864029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27262084 15864029 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Bestwina ścisłe centrumNa wynajem sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze doświetlony lokal usługowoużytkowy o powierzchni około 100 m², położony na piętrze budynku poczty w samym sercu Bestwiny.Lokal wy...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

2 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15724945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24666362 15724945 Kostrzyn Wielkopolski, ul. Wrzesińska 1 Tylko 300 m od trasy E-92 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę wynajmu przestronnej i doskonale przygotowanej nieruchomości komercyjnej w samym sercu Kostrzyna...

Kostrzyn (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

22 000 PLN (56 zł/m2)

11
-
396 m2
2008