• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 223

15572633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21591469 15572633 Do wynajęcia biuro o powierzchni 29,90m2. Lokal położony na 2 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 029 PLN (68 zł/m2)

11
-
29.9 m2
1980
15125172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10419339 15125172 Do wynajęcia biuro o powierzchni 21,70m2. Lokal położony na 5 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 472 PLN (68 zł/m2)

11
-
21.7 m2
1980
14896313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 4182154 14896313 Wysokiej klasy wykończenie powierzchni wspólnych z okładzinami z naturalnego kamieniaDominujące, wysokie drzwi wejścioweOtwieralne oknaDostęp do balkonówNowoczesny system HVAC oparty na belkach chłodniczo-grzewczychNowoczesne systemy telekomunikacyjn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 786 PLN (89 zł/m2)

11
-
344.75 m2
-
14860123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3551633 14860123 Do wynajęcia biuro o powierzchni 29,9 m2. Lokal położony na 2 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 029 PLN (68 zł/m2)

11
-
29.9 m2
1980
15391010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17505357 15391010 Lokal biurowy 106m na pradze przy ulicy FilomatówPiętro 22, 2012 rok.Ekspozycja dwustronna, cicho.Każdy lokal posiada swoje ogrzewanie z pieca gazowego, liczniki i odrębną księgę wieczystą.Cena 9275 m-c , kaucja jednomiesięcznaZamieszczona oferta ni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 275 PLN (88 zł/m2)

11
-
106 m2
2012
15123968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10389820 15123968 Atrakcyjny lokal użytkowy na wynajem, usytuowany w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Kaliskiej. Duże jasne wnętrza utrzymane w stylistyce loftowej. Do wykorzystania na niemal każdą działalność z wyłączeniem sprzedaży alkoholu.Zalety nieruchomości:...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (125 zł/m2)

11
-
56 m2
2014
15001674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6592613 15001674 Do wynajęcia biuro o powierzchni 21,50m2. Lokal położony na 6 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 458 PLN (68 zł/m2)

11
-
21.5 m2
1980
14861609 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3582095 14861609 Do wynajęcia biuro o powierzchni 35,4 m2. Lokal położony na 5 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 402 PLN (68 zł/m2)

11
-
35.4 m2
1980
14860092 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3551631 14860092 Do wynajęcia biuro o powierzchni 28,4 m2. Lokal położony na 2 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 927 PLN (68 zł/m2)

11
-
28.4 m2
1980
15412344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17955185 15412344 Lokal znajduje się w nowej kamienicy na I piętrze z antresolą Powierzchnia to ok. 100 m2, a pow. użytkowa ma ok 70 m2. Do lokalu wchodzi się osobnym wejściem.Pod budynkiem znajdują się dwa parkingi.Miejsce jest dobrze skomunikowane (obok przystanek ...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

2 700 PLN (39 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15391568 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17519615 15391568 Do wynajęcia dwa sąsiadujące lokale użytkowe o powierzchni 58 i 60 m2 w ekskluzywnym budynku na Mokotowie w sąsiedztwie parku Morskie Oko przy ul. Puławskiej.Oba lokale znajdują się na parterze budynku, mają niezależne od recepcji wejścia i posiadają...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (110 zł/m2)

11
-
118 m2
2020
15063802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 8633522 15063802 Do wynajęcia parter w budynku biurowym 1 piętrowym o powierzchni 300m. w Pruszkowie przy AL. Jerozolimskich.Elegancki budynek z 2003 roku.6 pomieszczeń, toalety, pomieszczenie gospodarcze kuchnia, serwerownia, możliwa dodatkowa własna aranżacja.Wszys...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

13 000 PLN (43 zł/m2)

6
-
300 m2
-