• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 147

11942070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 83471 11942070 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 230 m2 - Warszawa Okęcie.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 10 EURO m2 netto + 6.5 zł m2...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 780 PLN (43 zł/m2)

11
-
230 m2
-
10737901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80761 10737901 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 44 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 537 PLN (57 zł/m2)

11
-
44.52 m2
-
10737902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80744 10737902 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 27 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum). 2 pokoje.Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 824 PLN (67 zł/m2)

2
-
27.23 m2
-
10737900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80720 10737900 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 15 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

847 PLN (55 zł/m2)

11
-
15.4 m2
-
11357717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 80926 11357717 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 15,4 m2- - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum) .Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus a...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

847 PLN (55 zł/m2)

11
-
15.4 m2
-
15890553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27879184 15890553 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 380 PLN (298 zł/m2)

1
-
8 m2
2018
15886920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771879 15886920 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez pro...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 967 PLN (165 zł/m2)

1
-
18 m2
2017
15885683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27737955 15885683 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (305 zł/m2)

1
-
20 m2
2018
15888703 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820810 15888703 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.67,88 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 394 PLN (51 zł/m2)

4
-
67 m2
1984
15888665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27819614 15888665 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.35,57 m2 w przyziemiu budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 778 PLN (51 zł/m2)

2
-
35 m2
1984
15888700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820806 15888700 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,88 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 894 PLN (51 zł/m2)

2
-
37 m2
1984
15888679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820232 15888679 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.69,66 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 483 PLN (50 zł/m2)

3
-
69 m2
1984