• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 145

15890124 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal z dużą witryną i ogródkiem 27871893 15890124 Przestronny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji Brabank wybudowanej przez Invest Komfort. Lokal posiada ogromną witrynę na szerokość całego lokalu wychodzącą na główny ciąg komunikacyjny inwestycji oraz na duże pa...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 200 PLN (113 zł/m2)

1
-
64 m2
2022
15849473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26969222 15849473 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy o powierzchni 100 m2 + części wspólne (kuchnia, łazienka) 10 m2, położony w świetnej lokalizacji, przy ul. M.Reja.Cena najmumies.:do ceny należy doliczyć zryczałt...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 595 PLN (51 zł/m2)

5
-
110 m2
-
15713913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24449410 15713913 Biuro bezczynszowe w willi miejskiej, parking - Poznań, ul. Marcelińska Stary GrunwaldLokal bez czynszu administracyjnego, woda i gaz ryczałt wliczony w cenę.opłata za prąd z ogrzewaniem średnio 600złm-cFirmy chętnie obierają tą część miasta na swoj...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
-
95 m2
1930
15851284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pow. 1100 m2 przy Parku Handlowym 27012588 15851284 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Obiekt parterowy, Handlowo-Usługowy o powierzchni 1100 m2 w Białymstoku. W pełni gotowy do w...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

38 500 PLN (35 zł/m2)

3
-
1100 m2
-
15886408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowy na wynajem 27757164 15886408 Na wynajem przestronny lokal zajmujący całe pierwsze piętro w czterokondygnacyjnym budynku, położony w doskonale skomunikowanej części Trójmiasta.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz klasycznym, neutralnym wykończeniem, dzięki czemu ś...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 850 PLN (54 zł/m2)

3
-
90 m2
-
15887558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785468 15887558 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestr...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

46 000 PLN (26 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15873997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27517888 15873997 Lokal biurowy do wynajęcia świetna lokalizacja!Szukasz idealnego miejsca na swoje biuro? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły lokalu: Powierzchnia: 33 m² (biurowa) 2 piętro + winda Oddzielne, ogólnodostępne WC oraz pomieszczenie socjalne Duże okna z wid...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 533 PLN (46 zł/m2)

11
-
33 m2
2014
15863877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257568 15863877 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.260 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 940 PLN (69 zł/m2)

5
-
260 m2
2015
15837031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26725132 15837031 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowane biuro o pow. 1400 m2 na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach Ronda ONZ, na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

154 315 PLN (110 zł/m2)

11
-
1400 m2
2009
15837010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724588 15837010 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 344 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym, na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 920 PLN (55 zł/m2)

9
-
344 m2
2006
15837004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724454 15837004 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 535 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 179 PLN (69 zł/m2)

11
-
535 m2
2008
15879311 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612734 15879311 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 519 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 216 PLN (64 zł/m2)

12
-
519 m2
2001