• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 210

15890051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867775 15890051 30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 14-16 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach Centrum Handlowego Reduta,poleca Agencj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 000 PLN (333 zł/m2)

11
-
72 m2
1996
15886728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766007 15886728 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o powierzchni 412 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowiz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 629 PLN (69 zł/m2)

12
-
412 m2
2008
15869243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27404687 15869243 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.220m2 na 2 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 706 PLN (62 zł/m2)

11
-
220 m2
2015
15836987 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724132 15836987 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1108 m2 na parterze, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 029 PLN (62 zł/m2)

11
-
1108 m2
2015
15836983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724125 15836983 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1792 m2 na 3 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

111 643 PLN (62 zł/m2)

11
-
1792 m2
2015
15836944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26723636 15836944 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 831 m2 na9 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

77 660 PLN (93 zł/m2)

1
-
831 m2
2008
15887631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788560 15887631 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (210 zł/m2)

1
-
21 m2
2008
15872347 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491130 15872347 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 717 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 106 PLN (67 zł/m2)

10
-
717 m2
2017
15872365 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491128 15872365 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 408 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 374 PLN (67 zł/m2)

10
-
408 m2
2017
15872352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491124 15872352 Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.273 m2 na 6 piętrze biurowca warszawskich Włochach, w okolicach ul. Radarowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Be...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 659 PLN (65 zł/m2)

10
-
273 m2
2014
15888932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832468 15888932 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (400 zł/m2)

1
-
9 m2
2007
15888662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27819621 15888662 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2890 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Włodarzewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

207 750 PLN (72 zł/m2)

12
-
2890 m2
2007