• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Żukowo Jabłoniowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żukowo i Jabłoniowa

Znaleźliśmy 4,202 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15881485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pok. z balkonem + miejsce parkingowe w hali 27633560 15881485 Piękne, świeżo wykończone, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w nowo powstałej inwestycji Doki w Gdańsku Śródmieście. Idealne mieszkanie do zamieszkania na nowym osiedlu z bezpośrednim dostępem do Starego Miasta a jednocześnie znaj...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 250 PLN (71 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15887211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27779450 15887211 Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (Ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta dla Ciebie!TgQPHd[] O MIESZKANIU:TgQPHd[] Wyjątkowe, 40-m...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2005
15888649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27819548 15888649 Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,30 m2 zlokalizowana na drugim piętrze, w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Równej w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: -widna kuchnia z częścią jadalną o pow. około 13 m2 -sypialni o pow. około 6,40 m2,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (52 zł/m2)

1
-
27 m2
1950
15468865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament z widokiem na Motławę 19246543 15468865 Do wynajmu długoterminowego oferujemy nowoczesny apartament w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku nad samą Motławą w inwestycji River Front. Mieszkanie gustownie wykończone, w pełni wyposażone.Pomieszczenia- przestronny pokój dzienny z balkonem oraz wid...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (78 zł/m2)

2
1
45 m2
2019
15145757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10947387 15145757 Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie.Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina prysznicową; balkon od strony patio.Lokal w pełni wyposażony i umeblowany : meble kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (80 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15872620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje, ogród zimowy, balkon 27499267 15872620 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 74 m2, piętro 58, 2006r., przy ulicy Alternatywy, Ursynów Imielin. Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4300 zł + 1100 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd wg zużycia. Kaucja 6000 zł.Wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (58 zł/m2)

3
-
74 m2
2006
15889068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842515 15889068 Pierwszy najem Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Vivant Home Świdnica TYLKO U NAS - WOMBAT NIERUCHOMOŚCI Szukasz nowego, komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wyma...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

2 600 PLN (67 zł/m2)

2
-
39 m2
2022
15875071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27525465 15875071 Do wynajęcia atrakcyjne, przestronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 5 na osiedlu Wilno. Przestronne, pięknie doświetlone i niezwykle funkcjonalne mieszkanie z dużym balk...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (58 zł/m2)

3
-
68 m2
2012
15705797 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje, 2 balkony, 2 garaże 24286963 15705797 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 135m2, piętro 58 z windą, w budynku z 2001r. przy ul. Wielickiej, Mokotów Ksawerów.Idealne dla rodziny lub na biuro. Tylko dla osób niepalących.Cena: 11 000 zł + 3 500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media +...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
135 m2
2001
15686009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe przestronne 4 pokoje, garaż 23932716 15686009 Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 81,99 m2, piętro 36 z windą, w budynku z 2021. przy Al. Sikorskiego, Mokotów Stegny.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 6 000 zł + 1 900 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Znakomita lokali...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (74 zł/m2)

4
-
81 m2
2021
15657118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwa pokoje w centrum miasta z miejscem parkingowym 23424533 15657118 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 48,10 m2, piętro1010 z windą, w budynku z 1970 r. Wola Nowolipki.Mieszkanie jest ciepłe, ciche, bardzo dobrze doświetlone, w pełni wyposażone. Idealne dla singlasingielki, pary lub małej rodziny. Oferta dla osób bez...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (62 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15649550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne trzy pokoje z balkonem, garaż 23296244 15649550 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 64m2, piętro 24 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Toruńskiej, Targówek, Bródno.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.Cena: 4700 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kauc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (73 zł/m2)

3
-
64 m2
2024