• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Błotnica Strzelecka Nowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Strzelecka, Nowa i Błotnica

Znaleźliśmy 4,260 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15890129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27872055 15890129 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 30,4 m2, zlokalizowane n a czwartym piętrze , w czteropiętrowym bloku przy ul. Szkolnej. W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. ok. 12 m2; - sypialnia o pow. ok. 7 m2; - kuchnia o pow. ok. ...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 100 PLN (37 zł/m2)

2
-
30 m2
1960
15888649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27819548 15888649 Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,30 m2 zlokalizowana na drugim piętrze, w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Równej w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: -widna kuchnia z częścią jadalną o pow. około 13 m2 -sypialni o pow. około 6,40 m2,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (52 zł/m2)

1
-
27 m2
1950
15881500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27634830 15881500 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,70 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ul. Orkana, na osiedlu Uroczysko. W skład mieszkania wchodzą: salon o pow. około 16 m2, z wyjściem...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 800 PLN (42 zł/m2)

2
-
43 m2
1978
15881499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27634828 15881499 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 m2 , zlokalizowane przy al. Niepodległości na Mokotowie. Znakomita lokalizacja. Stacja Metra Pole Mokotowskie 250m. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się renomowane uczelnie wyższe -...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (69 zł/m2)

3
-
49 m2
1953
15879080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27607983 15879080 Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,80 m2 zlokalizowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2002 roku na os. Barwinek przy ul. Emilii Plater. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon (pow. ok. 18,5 m2), z wyjściem na balkon ...

Kielce (Barwinek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 PLN (44 zł/m2)

1
-
27 m2
2002
15889168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845767 15889168 2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, Dębniki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia . Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 49,83m2 na ulicy Pychowick...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
2008
15869854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410886 15869854 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie 39,7m2, Łagiewniki - Borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni ...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15891431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27897078 15891431 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43,7 m2 zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Orkana. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu, sypialni, oddzielnej i widnej kuchni oraz łazienki z WC i prysznicem. Do mieszkania przyn...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (35 zł/m2)

2
-
43 m2
1978
15891426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27897057 15891426 Mieszkanie na wynajem - Czarnków 34,60 m² po remoncie parter Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,60 m², położone na parterze w spokojnej części Czarnków . Lokal po remoncie, gotowy do za...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15830360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe! | 3 pokoje | Park Szczęśliwicki | Garaż 26670408 15830360 NOWE 3 POKOJE 66 m² UL. WŁODARZEWSKA PRZY PARKU SZCZĘŚLIWICKIM IDEALNE DLA RODZINY DUŻY GARAŻ (English description below)MIESZKANIEDo wynajęcia świeżo po generalnym remoncie mieszkanie, położone na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Włod...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (67 zł/m2)

3
1
66 m2
2001
15886356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kabaty 5 pokoi do wynajęcia 27754531 15886356 Mieszkanie na Kabatach, 5 pokoi, powierzchnia około 130m2, dwa poziomy.Na pierwszym poziomie Salon okol 28m2 z wyjściem na balkon ( 2m2 ), Sypialnia około 12m2,Łazienka z wc około 4m2, Kuchnia z jadalnią około 18m2,Hall z garderobą około 11m2,Pomies...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (55 zł/m2)

5
2
130 m2
1998
15884237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach 27698368 15884237 Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat.Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, łazienki, przedpokoju oraz oddzielnej garderoby. Z salonu wyjście na duży ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

2
1
70 m2
1996