• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Białystok

Znalezionych ofert: 66

15889157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulna kawalerka w centrum. 27845623 15889157 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka z dużym balkonem w centrum - ul. SukiennaOferuję na wynajem funkcjonalne...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 300 PLN (57 zł/m2)

1
1
23 m2
1970
15889156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na wynajem Białystok, Nowe Miasto 27845622 15889156 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka 18 m² przy ulicy Wiejskiej - idealna dla studenta lub singlaOferuję na w...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 350 PLN (75 zł/m2)

1
1
18 m2
1980
15885210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Malutka kawalerka przy Politechnice 27719743 15885210 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia malutka kawalerka tuż przy Politechnice Białostockiej.Szukasz przyjemnej i funk...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 100 PLN (92 zł/m2)

1
1
12 m2
1980
15888336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mała kawalerka w centrum 27809956 15888336 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem kawalerka w centrum Białegostoku. 20m2. Cicha i spokojna okolica. W pełni wyposaż...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 450 PLN (73 zł/m2)

1
1
20 m2
1960
15407905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe ul. Konopnickiej 17865388 15407905 Oferujemy do wynajęcia  dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Marii Konopnickiej na osiedlu Mickiewicza. Lokal znajduj się na parterze 4-piętrowego bloku w dobudowanej, nowszej części bloku i posiada duży balkon z widokiem na zieleń....

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 800 PLN (41 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15759842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kijowska 12 – Butikowa Kamienica w sercu miasta 25345894 15759842 Szukasz miejsca, które łączy prestiż, komfort i design na najwyższym poziomie?To mieszkanie na wynajem przy ulicy Kijowskiej 12 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Ścisłe centrum, a jednocześnie pełnia spokoju - tuż obok Opery i Filharm...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 950 PLN (65 zł/m2)

1
1
30 m2
2025
15854282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mikro kawalerka na Piasta 27072741 15854282 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia malutka kawalerka na osiedlu Piasta w Białymstoku. Blisko Uniwersytetu Medyczne...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 250 PLN (96 zł/m2)

1
1
13 m2
1980
15861244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mikro kawalerka na Wyszyńskiego 27199641 15861244 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 16 m² na osiedlu Przydworcowym w B...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 350 PLN (84 zł/m2)

1
1
16 m2
1990
15871712 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje na wynajem, ul. KEN 27474553 15871712 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 2. piętrze ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (46 zł/m2)

2
1
46 m2
2005
15861243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 pokoje na wynajem, Wiadukt 27199640 15861243 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni ok. 59 m², położone przy ul. Wiadukt...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (43 zł/m2)

4
1
58 m2
2010
15851211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
For Rent Piaski 3 oddzielne pokoje 27012686 15851211 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYNAJMIJ  MIESZKANIE - BIAŁYSTOK, UL. LEGIONOWA3 pokoje 69.6m²   DLA STUDENTÓW PARDLA PRACU...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 600 PLN (38 zł/m2)

3
1
69 m2
1980
15851288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Panorama miasta i 3 oddzielne pokoje 27012620 15851288 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYNAJEM CAŁEGO MIESZKANIABiałystok ul. Kaczorowskiego3 pokoje + salon z aneksem 65 m² tar...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 600 PLN (55 zł/m2)

4
1
65 m2
-