• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk Ujeścisko

Znalezionych ofert: 9

15895331 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962010 15895331 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na pięknym, zielonym osiedlu Wolne Miasto Gdańsk, przy ul. Cedrowej w dzielniku Gdańsk Ujeścisko. LOKALIZACJA:...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 850 PLN (60 zł/m2)

2
1
47.6 m2
2016
15868042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27363417 15868042 LOKALIZACJA: Ulica Piotrkowska zlokalizowana jest na gdańskich Łostowicach. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej okolicę wypełniają tereny zielone i kameralne alejki doskonałe do aktywności na świeżym powietrzu. Mimo...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (71 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15878149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny, 2 pok. apartament, miejsce postojowe 27590036 15878149 Nowoczesny apartament do wynajęcia od zaraz !Atuty nieruchomości :nowe w pełni wyposażone mieszkanie- będziesz pierwszym użytkownikiemdobra komunikacja miejska do 25min -centrum Gdańska, samochodem do obwodnicy ok 10minpełna infrastruktura (Żabka , B...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (64 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15841666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem 46,3m2, 2 pokoje 26792524 15841666 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa wynajem wyjątkowa nieruchomość urządzona ze smakiem, wykończona materiałami wysokiej jakości, położona zaledwie 8 minut samochodem od Starego Miasta w Gdańsku.Nieruchomość znajduje się na Osiedlu Pomarańczow...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2005
15889334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kompaktowe 2 pok, balkon, parking, blisko tramwaj 27847144 15889334 Do wynajmu długoterminowego oferujemy mieszkanie  dwupokojowe o powierzchni 34,30 m2, z balkonem, znajdujące się na ostatnim, czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na gdańskim Ujeścisku, przy ul. Kołodzieja, na lubian...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (71 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15887898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27796876 15887898 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji z 2025 roku.Najważniejsze atuty:- mieszkanie dostępne od zaraz,- wynajem bezpośrednio od ...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (74 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15868634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27387340 15868634 Na wynajem dwa pokoje w doskonałej lokalizacji oraz wysokim standardzie!Interesuje Cię nowoczesne mieszkanie w Gdańsku? Szukasz osiedla, które jest położone w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowane w centrum?Świętokrzyska Pa...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (66 zł/m2)

2
1
40.72 m2
2020
15886330 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27753761 15886330 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia od zaraz nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², zlokalizowane przy ul. Przemyskiej w Gdańsku (Ujeścisko). Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, jest w pełni wyposażone i ni...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (72 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15871370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe z miejscem parkingowym 27468316 15871370 LokalizacjaGdańsk, ul. Jaworzniaków 2. Bardzo dobrze skomunikowane osiedle. Bliskość ul. Świetokrzyskiej a z drugiej strony tereny rekreacyjne. Osiedle ogrodzone, wjazd na pilota, wejście z domofonem.W okolicy mamy sklepy, centra handlowe, szkoły, pr...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (44 zł/m2)

2
1
54 m2
2012