• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kielce

Znalezionych ofert: 73

15849403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26965514 15849403 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego. W salonie zamontowano klimatyzację. Mieszkanie tr...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (26 zł/m2)

2
-
61 m2
1988
15867957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27359860 15867957 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m² , położone na 4. piętrze 4-piętrowego apartamentowca w ścisłym centrum miasta. Lok...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (51 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15858308 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27145742 15858308 Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m² , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na ul. Słowackiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą: s alon z wyjściem na dużą loggie, sypialnia, oddzielna wi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (29 zł/m2)

2
-
48 m2
1965
15858313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27146250 15858313 Do wynajęcia wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. IX wieków Kielc. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 199 PLN (89 zł/m2)

2
-
36 m2
2020
15893482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27913503 15893482 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 75,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Silnicznej, w pobliżu Rynku . Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, w trzypiętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane (łó...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (33 zł/m2)

3
-
75 m2
2008
15863707 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27256525 15863707 REZERWACJA Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta, ul. Okrzei Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 42,87 m² , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnym, 4...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
14772646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 186252 14772646 Wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze w wieżowcu w Centrum przy ul. Chęcińskiej. W skład nieruchomości wcho...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15890129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27872055 15890129 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 30,4 m2, zlokalizowane n a czwartym piętrze , w czteropiętrowym bloku przy ul. Szkolnej. W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. ok. 12 m2; - sypialnia o pow. ok. 7 m2; - kuchnia o pow. ok. ...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 100 PLN (37 zł/m2)

2
-
30 m2
1960
15888649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27819548 15888649 Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,30 m2 zlokalizowana na drugim piętrze, w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Równej w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: -widna kuchnia z częścią jadalną o pow. około 13 m2 -sypialni o pow. około 6,40 m2,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (52 zł/m2)

1
-
27 m2
1950
15881500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27634830 15881500 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,70 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat siedemdziesiątych przy ul. Orkana, na osiedlu Uroczysko. W skład mieszkania wchodzą: salon o pow. około 16 m2, z wyjściem...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 800 PLN (42 zł/m2)

2
-
43 m2
1978
15879080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27607983 15879080 Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,80 m2 zlokalizowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2002 roku na os. Barwinek przy ul. Emilii Plater. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon (pow. ok. 18,5 m2), z wyjściem na balkon ...

Kielce (Barwinek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 PLN (44 zł/m2)

1
-
27 m2
2002
15889671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27858462 15889671 Do wynajęcia 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój - widna kuchnia - łazienka - przedpokój ...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (48 zł/m2)

1
-
27 m2
1976