• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Koło Plater Emilii

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Plater, Koło i Emilii

Znaleźliśmy 4,247 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15888616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27818452 15888616 Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany w ścisłym centrum Bydgoszczy przytulny apartament zlokalizowany na 1 pietrze w odrestaurowanej pięknej kamienicy z windą.W skład lokalu o powierzchni 45 m2 wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (38 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15818402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637659 15818402 Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta, zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie umeblowane z wyposażonym aneksem kuchennym oraz z łazienką z prysznice...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15785286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25872451 15785286 Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum.Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowane 40 metrowe M-3. W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- dwa oddzielne pokoje,  - kuchnia, - łazienka z WC, - przedpokójOferta bardz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15763533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25429302 15763533 Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38m2 znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, aneks kuchenny, sypialnię z m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15743871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25025037 15743871 Do wynajęcia M3 zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Na podło...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15667659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23607738 15667659 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z kuchnią oraz łazienkę z prysznicem i pralką.  Oferta bardzo atrakcyjna ze wzgl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 PLN (43 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15196649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12313023 15196649 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , Sołacz usytuowanego w budynku na Winogradach os. Zwycięstwa . Mieszkanie jest ciche, zadbane , dwa niezależne pokoje, częściowo po remonciekuchni...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (45 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15894158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932912 15894158 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! PIERWSZY NAJEM, MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE WSZYSTKO NOWE !!!! DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE O POWIERZCHNI 37,51M² - KRZYKI - PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIE ul. Świstackiego. rok budowy: 1890 Do wynajęcia 2-pokojowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
-
37 m2
1890
15872620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje, ogród zimowy, balkon 27499267 15872620 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 74 m2, piętro 58, 2006r., przy ulicy Alternatywy, Ursynów Imielin. Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4300 zł + 1100 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd wg zużycia. Kaucja 6000 zł.Wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (58 zł/m2)

3
-
74 m2
2006
15848129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe trzy pokoje blisko metra, garaż 26933737 15848129 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 52 m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2023 r. przy ul. Narwik, Bemowo, Górce.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4500 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + internettv + prąd wg zużycia. Kaucja 600...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (87 zł/m2)

3
-
52 m2
2023
15811100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie, metro 26427325 15811100 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 62m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Wileńskej, Praga-Północ Nowa Praga.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 5000 zł + 1300 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
62 m2
2018
15806828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Okazja, 2 pokoje metro ONZ,klima, garaż. 26353007 15806828 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 38m2, piętro 59 z windą w budynku 1978r przy ul. Pańskiej, Wola Mirów.Mieszkanie po remoncie, dwa oddzielne pokoje. Idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, dwójki studentów. Tylko dla osób niepalący...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
1
38 m2
1978