• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 52

15754242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25229467 15754242 Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową ochroną. Do dyspozycji Najemcy pozostaje miejsce postojowe w gar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (84 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15890986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883759 15890986 TL Nieruchomości oferuje do wynajmu od 1 grudnia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze prestiżowego budynku z monitoringiem i portiernią, wchodzącego w skład kompleksu Kamienice Herbowe (ul. Poznańska), zlokalizowanego w centraln...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (51 zł/m2)

2
1
41 m2
2010
15877208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562674 15877208 Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (okolice ul. Radzikowskiego, Wybickiego, Wrocławskie, Mazowieckiej). Doskonał...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1975
15889294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846766 15889294 Dow wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda), sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, oddzielna sypialnia oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15886593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27762781 15886593 Na wynajem mieszkanie typu studio ul. Wrocławska Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest o powierzchni 24m2 składa się z: - salonu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (88 zł/m2)

1
-
24 m2
2013
15886704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27765368 15886704 Do wynajęcia mieszkanie typu studio z wydzielona częścią sypialnianą, położone na IV piętrze budynku przy ul .Banacha.Wysoki standard wykończenia.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz wydzieloną wnęką sypialnianą, łazienki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (93 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15873297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27515274 15873297 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem 2 pokoje wysoki standard blisko centrum Krakowa Do wynajęcia wyjątkowy, przytulny i jasny apartament o wysokim standardzie, położony na ostatnim - 9. piętrze nowoczesnego ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (78 zł/m2)

2
-
40 m2
2020
15881722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27645567 15881722 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem o powierzchni 39,2m2 położone na 3-piętrze w 3-piętrowym budynku z windą.Rok budowy 2021.Wyposażenie kuchni:- pełne umeblowanie- ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (69 zł/m2)

2
-
39 m2
2021
15864655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27271608 15864655 Kraków, ul. Pielęgniarek 5 - kompaktowa kawalerka 18,5 m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 18,5 m² , zlokalizowanej przy ul. Pielęgniarek 5 w Krako...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 PLN (89 zł/m2)

1
-
18 m2
1964
15736166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24868346 15736166 Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni 8 m² oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatnym) przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Nieru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 900 PLN (77 zł/m2)

3
-
90 m2
2007
15852269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27027014 15852269 W ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 38,10 m2 z dużym balkonem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Karłowicza. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie położone jest na wysokim parterze 3 piętrowego, kameral...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
-
38 m2
2008
15521023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20408506 15521023 OFERTA NIEAKTUALNA - MIESZKANIE ZOSTAŁO WYNAJĘTEZapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem na ulicy Kościuszki.Warto tu zajrzeć jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania a dodatkowo zależy Ci na dobrej lokalizacji oraz szybki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (63 zł/m2)

2
1
51 m2
2018