• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków Zwierzyniec

Znalezionych ofert: 8

15887115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777296 15887115 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Kr...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15887116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777298 15887116 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części ...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15887642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27789736 15887642 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krak...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15887661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790120 15887661 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krak...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15253718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 13898921 15253718 Salwator 3 pokoje funkcjonalne w pełni umeblowane Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Salwatorze, przy ul. Filareckiej...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
62 m2
1960
15886827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27768405 15886827 DO WYNAJĘCIA STUDIO PL. KOSSAKA SALWATOR JUBILAT Z przyjemnością oferujemy studio blisko Starego Miasta Mieszkanie położone jest na 2 piętrze i jest o powierzchni 25 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchnnym - łazienki Mieszkanie w pełni ume...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (100 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15882082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27657155 15882082 LUKSUSOWY 3-POKOJOWY APARTAMENT 72 m2 NA WOLI JUSTOWSKIEJ Nieruchomość dostępna od lipca Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ul. Jesionowej Nieruchomość składa się z: - Przestronnego...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (68 zł/m2)

3
-
72 m2
2015
12307029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 114631 12307029 LUKSUSOWY APARTAMENT 3-POKOJOWY 111 m2 NA WOLI JUSTOWSKIEJ OPIS MIESZKANIA: Mieszkanie 3-pokojowe mieści się na 1 i 2 piętrze w nowym apartamentowcu w okolicy Parku Decjusza. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie i składa się z :...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
111 m2
-