• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Leśnica Góry Świętej Anny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świętej, Leśnica, Góry i Anny

Znaleźliśmy 4,225 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15895867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962745 15895867 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA: Ulica Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (60 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15895860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962724 15895860 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława Dygata. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15895857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962715 15895857 Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersytet Medyczny oraz szpitala. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15895782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962714 15895782 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku Osowa, przy ul. Komety. LOKALIZACJA:Gdańsk Osowa to idealne miejsce d...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 850 PLN (64 zł/m2)

2
2
60 m2
2022
15895778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962706 15895778 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w garażu w Gdańsku Oliwa przy ul. Opackiej.LOKALIZACJA:Ulica Opacka położona jest w malowniczej dzielnicy Gdańsk Oliwa, tuż przy Parku Oliwskim. Mieszkanie...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2022
15718522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24552655 15718522 Mam do zaoferowania na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 36 m2, zlokalizowane jest w bloku przy ulicy Wyszyńskiego w Siedlcach.Mieszkanie jest usytuowane na III piętrze w bloku po termomodernizacji i składa się z następujących pomieszczeń: pok...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 400 PLN (39 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15886677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763836 15886677 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego bloku przy ul. Władysława Jagiełły w Wieliczce. Przestronny salon z wyjściem na balkon. Oddzielna sypialnia z balkonem oraz druga mniejsza sypialnia. Aneks kuchenny w...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 600 PLN (55 zł/m2)

3
1
47 m2
2019
15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (53 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15830360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe! | 3 pokoje | Park Szczęśliwicki | Garaż 26670408 15830360 NOWE 3 POKOJE 66 m² UL. WŁODARZEWSKA PRZY PARKU SZCZĘŚLIWICKIM IDEALNE DLA RODZINY DUŻY GARAŻ (English description below)MIESZKANIEDo wynajęcia świeżo po generalnym remoncie mieszkanie, położone na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Włod...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (67 zł/m2)

3
1
66 m2
2001
15553585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21050864 15553585 Piła - Śródmieście AL. PIASTÓW Atrakcyjne, ciepła i słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone (jak na zdjęciach) - blok w centrum miasta - IV piętro - 2 pokoje - aneks kuchenny - łazienka razem z wc, natrysk - SALO...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15867738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27350413 15867738 Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m.kw usytuowane w budynku w centrum Pabianic. Budynek 4-piętrowy z windą. Mieszkania usyt...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
63 m2
2019
15613986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22485985 15613986 Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym drugim trzecim piętrze w nowym budynku. Budynek 3-piętrowy z windą. Każde mieszkanie posiada balkon. Mieszkan...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 900 PLN (49 zł/m2)

2
-
39 m2
2024