• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Legionowo

Znalezionych ofert: 5

15712706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24428106 15712706 REZERWACJA. Do wynajmu mieszkanie dwupokojowe położone w niskim 4- piętrowym bloku. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, z dbałością o każdy szczegół. Zabudowa kuchni lakierow...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
-
48 m2
2014
15894225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27933536 15894225 Do wynajmu słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na III piętrze III piętrowego bloku. Wykaz pomieszczeń: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

2 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
32 m2
2010
14264194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2575423 14264194 BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY Do wynajmu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze IV piętrowego budynku, położonego na Osiedlu Piaski w odległości 2 minut od stacji PKP Legionowo. Osiedle Piaski w Legio...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

3 600 PLN (49 zł/m2)

3
1
73 m2
2011
15733631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24805914 15733631 Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję jednorazowo 50% ( 1300 zł)Czynsz miesięczny 2400 zł dodatkowo zaliczka na pokrycie opłat za prąd, gaz, wodę - 200 złm. Razem 2600 złWymagana kaucja 2600 złKawalerka na parterze z balkonem ( niski parter)...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

2 400 PLN (86 zł/m2)

1
-
28 m2
2004
15653891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23362257 15653891 Mieszkanie dostępne od czerwca!Najem okazjonalnyZapraszam na pokaz mieszkania w środę 14.05.2025r. Funkcjonale, świeżo  wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposażone- gotowe do wprowadzenia.Mieszkanie mieści...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 900 PLN (61 zł/m2)

1
1
30.9 m2
1978