• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Lubin Mickiewicza Adama

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mickiewicza, Lubin i Adama

Znaleźliśmy 4,206 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15893296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ekskluzywne 2 pokoje na Woli w 19. Dzielnicy 27906837 15893296 Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 55, 71 m2 w prestiżowym osiedlu 19 Dzielnica przy ul. Kolejowej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Idealna lokalizacja, w biznesowej dzielnicy Warszawy tuż ob...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (99 zł/m2)

2
1
55.71 m2
2020
15886356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kabaty 5 pokoi do wynajęcia 27754531 15886356 Mieszkanie na Kabatach, 5 pokoi, powierzchnia około 130m2, dwa poziomy.Na pierwszym poziomie Salon okol 28m2 z wyjściem na balkon ( 2m2 ), Sypialnia około 12m2,Łazienka z wc około 4m2, Kuchnia z jadalnią około 18m2,Hall z garderobą około 11m2,Pomies...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (55 zł/m2)

5
2
130 m2
1998
15884237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach 27698368 15884237 Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat.Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, łazienki, przedpokoju oraz oddzielnej garderoby. Z salonu wyjście na duży ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

2
1
70 m2
1996
15859095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje przy Metrze Stokłosy 27163959 15859095 WYJĄTKOWE, JASNE 3 POKOJE PRZY SAMYM METRZE STOKŁOSY – UL. DEMBOWSKIEGO 2Mościcki Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego, trzystronnego mieszkania o powierzchni 70 m², zlokalizowanego na prestiżowym, zielon...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (60 zł/m2)

3
1
70 m2
1979
15858403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w centrum do wynajęcia – Plac Konstytucji 27149335 15858403 Stylowe 2 pokoje w sercu Warszawy ul. Marszałkowska Plac Konstytucji od zarazNa wynajem wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy – przy Placu Konstytucji (MDM), w samym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (75 zł/m2)

2
1
60 m2
1953
15896309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27976380 15896309 Mieszkanie przy Komisji Edukacji Narodowej, położone na parterze, po termomodernizacji.Posiada powierzchnię 48,3 m2 i jest wyposażone w meble i sprzęty AGD, posiada balkon.Jest dwupokojowe, słoneczne, dwustronne i posiada oddzielną kuchnię.Bezpłatne ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (42 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15881886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27651755 15881886 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15896254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27974828 15896254 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania dwupokojowego na warszawskiej Białołęce.Lokal składa się z 2 pokoi, widnej kuchni w formie aneksu oraz łazienki.Mieszkanie jest zadbane , gotowe do wprowadzenia się nowego Najemcy.Kuchnia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
-
48 m2
1999
15624519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 22705679 15624519 Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy apartament w sercu KonstancinaOferujemy do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 180 m², zlokalizowany w centrum Konstancina. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie przestronność, eleg...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

9 000 PLN (50 zł/m2)

4
3
180 m2
2020
15896096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27967569 15896096 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06. Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. ; Obowiązuje umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, po...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
1
36 m2
2000
15883014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673239 15883014 Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu położone na nowym osiedlu Małe Błonia (Szczecin-Żelechowa) Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, syp...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 250 PLN (66 zł/m2)

2
1
34.32 m2
2025