• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Lubin Reymonta Władysława

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Władysława, Reymonta i Lubin

Znaleźliśmy 4,197 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15896511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
MIESZKANIE W CENTRUM WRZESZCZA NA WYNAJEM! 27981524 15896511 MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA W TOPOWEJ LOKALIZACJI! MIESZKANIE: Do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie w sercu Gdańska, w dzielnicy Wrzeszcz, o powierzchni użytkowej 56,18 m². Lokal znajduje się na 5. piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą. Mi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (59 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15818402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637659 15818402 Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta, zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie umeblowane z wyposażonym aneksem kuchennym oraz z łazienką z prysznice...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15785286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25872451 15785286 Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum.Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowane 40 metrowe M-3. W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- dwa oddzielne pokoje,  - kuchnia, - łazienka z WC, - przedpokójOferta bardz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15763533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25429302 15763533 Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38m2 znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, aneks kuchenny, sypialnię z m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15743871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25025037 15743871 Do wynajęcia M3 zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Na podło...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15667659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23607738 15667659 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z kuchnią oraz łazienkę z prysznicem i pralką.  Oferta bardzo atrakcyjna ze wzgl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 PLN (43 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15896127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27970786 15896127 [BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY]- Do wynajęcia jasne i ciche, dwustronne mieszkanie przy ul. Krępowieckiego 9 na Woli, tylko 5 minut piechotą od dwóch stacji metra (Księcia Janusza, Ulrychów). Podstawowe informacje:Powierzchnia 54,31 mkw3 niezależne poko...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (64 zł/m2)

3
1
54.31 m2
1974
15896328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
33 m² z dużym balkonem i widną kuchnią 27976637 15896328 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa (Praga-Północ), ul. Radzymińska 363840 Metraż: 33 m² Piętro: 25 Parking: możliwość wynajęcia miejsca postojowego w okolicy (ok. 150 złmc.) Cena: 2 500 złmc. (1 osoba) 3 000 złmc. (2 osoby) + media według zużyc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (76 zł/m2)

1
1
33 m2
1999
15887667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790026 15887667 Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe w stanie idealnym. Mieszkanie to przykład doskonale zaaranżowanej przestrzeni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15651290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23334853 15651290 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Powstańców w Ostrołęce. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Szczegóły mieszkania:Powierzchnia: 39 m²Liczba pokoi: 2Kuchnia: oddzielnaŁazienka: z wannąBalkon: takPiwnica: takMieszkanie częściowo u...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

1 500 PLN (38 zł/m2)

2
1
39 m2
1986
15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15881886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27651755 15881886 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025