• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Osielsko Wilcza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wilcza i Osielsko

Znaleźliśmy 4,153 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15897537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piaseczno I 2 pokoje I blisko Pkp 28005751 15897537 Piaseczno I 2 pokoje I blisko PKPPolecam do wynajęcia mieszkanie na poddaszu w budynku jednorodzinnym w willowej części Piaseczna Zalesiu Dolnym. Lokal został kompletnie wyremontowany i jest gotowy do zamieszkania. Ma funkcjonalny rozkład i składa si...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 800 PLN (51 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15634234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3pokojowe | Taras |Parking |Piwnica 22912632 15634234 Na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej dzielnicy w otoczeniu zieleni w Gdyni Chwarzno-Wiczlino przy ul. Kańskiego na osiedlu FORT FOREST. Mieszkanie z prywatnym ogródkiem oraz tarasem! Miejsce parkingowe w...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 000 PLN (42 zł/m2)

3
1
72 m2
2010
15876996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27560274 15876996 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15896592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982634 15896592 2 pokoje + osobna kuchnia blisko metra Natolin Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w niezbędne spr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15895474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963006 15895474 Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy Al. Wyścigowej. Dostęp do miejsca postojowego w garażu podziemnym! Na p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
51 m2
2012
15895396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962981 15895396 Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej około 64 mkw, położone przy ul. Elektrycznej w Konstancinie. Lokal znajduje się na parterze budynku wzniesionego w 2020 roku Najważniejsze cechy - Mieszkanie jest ciche i przestronne...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

4 200 PLN (66 zł/m2)

3
1
64 m2
2020
15895395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962973 15895395 Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy – Miasteczku Wilanów.Lokal znajduje się na 3. piętrze kameralnego, 4-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, wyposażonego ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 649 PLN (89 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15895543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962959 15895543 Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczysława Pożaryskiego. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe na p...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (53 zł/m2)

3
1
83 m2
2024
15895468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962958 15895468 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) budynku mieszkalnego oddanego do użytku w 1980 roku. Najważniejsze cech...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (63 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15895466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962942 15895466 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny salon - 2 Sypialnie - Gabinet Sypialnia - 2 Łaz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (59 zł/m2)

3
2
93 m2
-
15895916 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962940 15895916 Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą. Nieruchomość składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon, - 2 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (62 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15895465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962934 15895465 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2019. Nieruchomość składa się z: - nowoczesnej kuchni, w ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (72 zł/m2)

2
1
55 m2
2019