• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Ostrowiec Świętokrzyski Stodolna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Świętokrzyski, Stodolna i Ostrowiec

Znaleźliśmy 4,243 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15557976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 21224974 15557976 Czteropokojowe, narożne mieszkanie w pobliżu stacji metra Targówek Mieszkaniowy (600m).Nieruchomość o powierzchni 70,5 m2, na którą składają się: kuchnia, cztery pokoje, łazienka, wc oraz korytarz. Dodatkowo do nieruchomości przynależy położony na ty...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

4
1
70 m2
1978
15882020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27654667 15882020 Ładne nowocześnie umeblowane mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie znajduje się w ścisłym w centrum miasta na spokojnym, ogrodzonym osiedlu Platany. Os. Platany to nowoczesny kompleks mieszkalny o wysokim standardzie wykońc...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (51 zł/m2)

3
-
65 m2
2018
15887667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790026 15887667 Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe w stanie idealnym. Mieszkanie to przykład doskonale zaaranżowanej przestrzeni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15858315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27145923 15858315 Oferta na wyłączność. Oferujemy do wynajęcia apartament w budynku na zamknietej posesji. Lokalizacja: dzielnica - Podlesie - nieopodal znajduje się las murckowski ze ścieżkami rowerowymi oddalony od budynku ok. 1000 metrów. Wokół sklepy "os...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

3 600 PLN (37 zł/m2)

4
-
98 m2
2020
15890129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27872055 15890129 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 30,4 m2, zlokalizowane n a czwartym piętrze , w czteropiętrowym bloku przy ul. Szkolnej. W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. ok. 12 m2; - sypialnia o pow. ok. 7 m2; - kuchnia o pow. ok. ...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 100 PLN (37 zł/m2)

2
-
30 m2
1960
15884944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27714670 15884944 WYJĄTKOWA OFERTA Wynajmę studio 35 m2 w Angel Wings - ul. Walońska Oferuję na wynajem nowocześnie urządzone studio o powierzchni 35m2 Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie - wszystkie meble oraz sprzęty są nowe i nieużywane. Najemca będ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (74 zł/m2)

1
-
35 m2
2011
15881127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27624586 15881127 Szukasz mieszkania w jednym z najbardziej klimatycznych miejsc w Warszawie? Mam coś dla Ciebie!Zamieszkaj na Saskiej Kępie – 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55 mkw. z widokiem na zieleń!Idealne dla rodziny, pary lub osób szukających komfortu i...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (65 zł/m2)

3
1
55 m2
1971
15890014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27867284 15890014 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie w samym sercu Gdańska. Idealne dla singla lub pary szukających klimatycznego mieszkania w doskonałej lokalizacji, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz uroków gdańskiej Starówki. LOKALIZACJA:Nieruchomoś...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (88 zł/m2)

2
1
34 m2
1959
15889999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27866778 15889999 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15888616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27818452 15888616 Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany w ścisłym centrum Bydgoszczy przytulny apartament zlokalizowany na 1 pietrze w odrestaurowanej pięknej kamienicy z windą.W skład lokalu o powierzchni 45 m2 wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (38 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15818402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637659 15818402 Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta, zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie umeblowane z wyposażonym aneksem kuchennym oraz z łazienką z prysznice...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15785286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25872451 15785286 Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum.Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowane 40 metrowe M-3. W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- dwa oddzielne pokoje,  - kuchnia, - łazienka z WC, - przedpokójOferta bardz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
40 m2
-