• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Poznań

Znalezionych ofert: 124

15891348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27895100 15891348 Nowoczesne, elegancko urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią – Modena, ul. JackowskiegoNa wynajem wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Modena przy ul. Jackowskiego. Lokal został urządzony z dbałością...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
-
41.25 m2
2026
15858605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27150988 15858605 MIESZKANIE Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Panoramiqa wybudowanym w 2024 roku, na Poznańskiej Starołęce. Do dyspozycji nowo wykończony apartament z przestronnym balkonem oraz dedykowanym miejscem postojowym w hali garażowej. Dzięki dużym oknom, wy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
45.68 m2
2024
15890128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27871896 15890128 Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m² znajduje się na III piętrze i zostało wykończone z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15856157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27083895 15856157 Zapraszam do wynajmu eleganckiego apartamentu położonego w apartamentowcu przy ulicy Kościelnej 33 na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Osiedle jest monitorowane i chronione. W budynku głównym od ulicy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (52 zł/m2)

2
-
58 m2
2014
15810790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26418215 15810790 OPISZapraszam do wynajmu nowego mieszkania o powierzchni ok. 40 m², zlokalizowanego w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla osób, które rozpocz...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
39.89 m2
2025
15820450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26629246 15820450 OPISZapraszam do wynajmu bardzo jasnej i słonecznej kawalerki o powierzchni 37 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej na najwyższym piętrze z windą...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 450 PLN (66 zł/m2)

1
1
37 m2
2025
15753807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25214210 15753807 OPISZapraszam do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 23 m², zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy przy ul. Woźnej. To idealne miejsce dla studenta, który rozpo...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (83 zł/m2)

1
1
23 m2
2025
15847012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26900344 15847012 OPISZapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 49,98 m², zlokalizowanego w pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej, w samym sercu Poznania. To idealne miejsce dla osób, które planują swoją ścieżkę edukacyjną i karierę...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
49.98 m2
2025
15887096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777245 15887096 Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego i przestronnego mieszkania (świeżo po remoncie) położonego na poznańskim Łazar...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15846770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26893181 15846770 Poznań , Rataje , ul. Milczańska ( BUDIMEX ) duża kawalerka , o pow. 36,10 m2 , położona w niskim bloku z cegły , II piętro , balkon , meble , pralka , lodówka , cena najmu : 1850 zł plus  eksploatacja ok 750 złm-c oraz energia elektryczna  kaucja z...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 850 PLN (51 zł/m2)

1
1
36 m2
2005
15889078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27842723 15889078 OPISZapraszamy do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 14 m², zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy przy Placu Bernardyńskim, w samym sercu Poznania. To idealne miejsce dla studenta, który rozpoczyna swoją ścieżkę edukacyjną w naszym mieście. M...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 200 PLN (86 zł/m2)

1
1
14 m2
-
15889023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27841952 15889023 Polecam na wynajem niezwykle klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na poznańskiej Wildzie- ul. Wierzbięcice 30a w rewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z windą. Na powierzchnię 25 m2 składają się: -salon z aneksem kuchennym...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (80 zł/m2)

1
1
25 m2
-