• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Pyskowice Rynek

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rynek i Pyskowice

Znaleźliśmy 4,210 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15818402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637659 15818402 Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta, zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie umeblowane z wyposażonym aneksem kuchennym oraz z łazienką z prysznice...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15785286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25872451 15785286 Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum.Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowane 40 metrowe M-3. W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- dwa oddzielne pokoje,  - kuchnia, - łazienka z WC, - przedpokójOferta bardz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15763533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25429302 15763533 Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38m2 znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, aneks kuchenny, sypialnię z m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15743871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25025037 15743871 Do wynajęcia M3 zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Na podło...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15667659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23607738 15667659 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z kuchnią oraz łazienkę z prysznicem i pralką.  Oferta bardzo atrakcyjna ze wzgl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 PLN (43 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15660418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23463619 15660418 Ścisłe Centrum Bydgoszczy. 1800 zł plus media.Do wynajęcia przestronne M3 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku, w ścisłym centrum Bydgoszczy.Lokal o powierzchni 55m2, składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z WC.Atutem nieruchomości ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15887560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27785756 15887560 2 pokoje osobna kuchnia os. Zawadzkiego ul. Romera Szczecin Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,81 m², położone na 7. piętrze wieżowca z windą na popularnym osiedlu Zawadzkiego.- 2 funkcjonalne pokoje- osobna, słoneczn...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

2
1
30.81 m2
1970
15883494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675159 15883494 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu pokoju nr.2 w 3-pokojowym mieszkaniu położonym przy ul. Mazurskiej.OPIS POKOJU: Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 20m2 znajdujący się w mieszkaniu położonym na drugim piętrze IV-piętrowej kamieni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (50 zł/m2)

1
1
20 m2
1930
15869946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27412073 15869946 Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na Bliskiej Woli, w cichej i spokojnej okolicy, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o pow.42 mkw, składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, oddzielnej sypialni, łazi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (81 zł/m2)

2
1
42 m2
2020
15436483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18509963 15436483 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Bajkowym. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone jest na 2 piętrze w budynku z windą Do mieszkania przynależne są 2 miejsca postojowe. Projekt Osiedla Bajkowego jest n...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Mazowiecka Osiedle Bajowe

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15872145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27486003 15872145 Do wynajęcia od maja kawalerka- Bielany ul Marymoncka. Mieszkanie to idealna propozycja dla singla lub pary . Obszerny pokój dzienny, przytulny i ciepły. W pokoju kanapa, szafa w zabudowie, stolik z 4 krzesłami, telewizor. Z pokoju wyjście na spory b...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (89 zł/m2)

1
1
28 m2
1958
15886356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kabaty 5 pokoi do wynajęcia 27754531 15886356 Mieszkanie na Kabatach, 5 pokoi, powierzchnia około 130m2, dwa poziomy.Na pierwszym poziomie Salon okol 28m2 z wyjściem na balkon ( 2m2 ), Sypialnia około 12m2,Łazienka z wc około 4m2, Kuchnia z jadalnią około 18m2,Hall z garderobą około 11m2,Pomies...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (55 zł/m2)

5
2
130 m2
1998