• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 235

15705797 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje, 2 balkony, 2 garaże 24286963 15705797 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 135m2, piętro 58 z windą, w budynku z 2001r. przy ul. Wielickiej, Mokotów Ksawerów.Idealne dla rodziny lub na biuro. Tylko dla osób niepalących.Cena: 11 000 zł + 3 500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media +...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
135 m2
2001
15686009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe przestronne 4 pokoje, garaż 23932716 15686009 Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 81,99 m2, piętro 36 z windą, w budynku z 2021. przy Al. Sikorskiego, Mokotów Stegny.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 6 000 zł + 1 900 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Znakomita lokali...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (74 zł/m2)

4
-
81 m2
2021
15667857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne dwa pokoje w budynku z basenem 23609954 15667857 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 115m2, piętro 1012 z windą, w budynku z 2001r. przy ul. Jana III Sobieskiego, Mokotów, Stegny.Idealne dla pary albo rodziny. Oferta dla osób niepalących.Cena: 8000 zł + 2500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (70 zł/m2)

2
-
115 m2
2001
15773815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe trzy pokoje, basen i fitness w budynku 25637885 15773815 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 104m2, piętro 1013 z windą, w budynku z 2000r. przy ulicy Jana III Sobieskiego, Mokotów, Stegny. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 10 900 zł + 3 500 zł czynsz administracyjny + media wg zużycia. Wymagana kaucja....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 900 PLN (105 zł/m2)

3
-
104 m2
2000
15887955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797871 15887955 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie – ul. Dworkowa, przy Parku Morskie Oko.Mieszkanie o powierzchni 60 mkw., zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Mokotowa – w bezpośrednim sąsiedztwie Pa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (65 zł/m2)

2
1
60 m2
1940
15888198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806678 15888198 Ciche mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku przy Pejzażowej 2, przy Metrze Wilanowska. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym i możliwość korzystania z Centrum Rekreacji w budynku (basen, stoły do ping-ponga, piłkarzyki). Kuchnia wyposażo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (78 zł/m2)

2
1
32 m2
2004
15808908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26405663 15808908 Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, przestronność i komfort? To wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o pow. 82mkw. spełni Twoje oczekiwania! Znajdujące się w cichym i zielonym otoczeniu, z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury, dobrym i...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 950 PLN (73 zł/m2)

3
1
82 m2
2014
15746104 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25069745 15746104 Oferta wynajmu mieszkania ul. Bukowińska, MokotówDo wynajęcia od zaraz komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 9. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Bukowińskiej.Układ mieszkania:salon z aneksem kuchennym 25 m²sypialn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
1
48 m2
2004
15681582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwupokojowe po remoncie na Domaniewskiej 23860807 15681582 Wynajmujemy dwupokojowe mieszkanie  przy ul. Domaniewskiej 35. Lokalizacji przedstawiać chyba nie ma potrzeby. Mieszkanie jest po remoncie, kompletnie wyposażone - gotowe do przyjęcia najemcy położone na 2 piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 2001 ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (78 zł/m2)

2
1
41 m2
2001
15864785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27272751 15864785 Wygodne i przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy, dostępne od zaraz.Na powierzchni 48 m2 znajdziemy:2 pokoje z ekspozycją południowozachodnią. sypialnia z wyjściem na balkon, dużą szafą oraz łóżkiem.pokój dzienny z dużymi oknami, bardz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (60 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15145757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10947387 15145757 Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie.Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina prysznicową; balkon od strony patio.Lokal w pełni wyposażony i umeblowany : meble kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15873000 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27509888 15873000 Mieszkanie z przeznaczeniem na biuro w Sercu Górnego Mokotowa ul. Asfaltowa 8Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu o pow. 96,2 mkw., łączącego klimat przedwojennej kamienicy z nowoczesny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (73 zł/m2)

4
1
96 m2
1950