• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 57

15844275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828749 15844275 Do wynajęcia w świetnej lokalizacji, przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,5 mkw, położone na parterze w wielolokalowym budynku z lat 70. XX wieku. Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Ochota, części Szczęśliwice &ndas...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
1972
15316611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15614365 15316611 Mieszkanie dwupokojowe położone na Ochocie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie jest ciche, z oknami na podwórko. Składa się z oddzielnych pokoi 15mkw i nieco ponad 8mkw, niezależnej ciemnej kuchni 4mkw, łazienki z toaletą niecałe 3mkw i pr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 PLN (49 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15854258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Plac Zawiszy / Oddzielna kuchnia / Duży balkon 27072493 15854258 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Grójeckiej.Na powierzchnię składają się:- Pokój dzienny.- Łazienka z prys...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (56 zł/m2)

1
1
48 m2
1918
15877034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27562079 15877034 Do wynajęcia jasny i funkcjonalny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m², zlokalizowany przy ul. Budki Szczęśliwieckie 25, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku.Bez prowizji od Najemcy!Mieszkanie idealne dla pary, rodziny lub osób pracują...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (70 zł/m2)

3
1
60 m2
2021
15889083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
po remoncie/blisko komunikacji/balkon 27842743 15889083 Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 25 m², położoną na 8. - ostatnim piętrze zadbanego bloku na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz.Lokal po generalnym remoncie skł...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (112 zł/m2)

1
1
25 m2
1974
15148676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 11011670 15148676 Mieszkanie w budynku 2000 roku, który w 2020 roku został odnowiony, ma zupełnie nową elewację i izolacje. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 92 m2, posiada trzy sypialnie, salon, pokój gospodarczy, kuchnię, łazienkę oddzielna toaletę i 2 balkony. Kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (86 zł/m2)

4
-
92 m2
2000
15888937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament przy ul. Nowogrodzkiej 74 27832484 15888937 Szukasz komfortowego azylu w samym sercu tętniącej życiem Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie.Na wynajem oferujemy eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m², położone przy ul. Nowogrodzkiej 74. To jedna z najbardziej prestiżowych loka...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (109 zł/m2)

2
1
45 m2
1960
15840793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26785564 15840793 Przestronny, bardzo widny penthouse, usytuowany na trzecim piętrze (wjazd bezpośrednio windą do apartamentu) obok Parku Szczęśliwickiego. Budynek usytuowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Przestronny salon z kominkiem połączony jest z aneksem ku...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 PLN (121 zł/m2)

4
2
140 m2
2010
15865690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27304854 15865690 Jasne, przestronne 2 pokoje z tarasem przy parku Ochota, Słoneczny Skwer Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? To miejsce spełni Twoje oczekiwania.Na wynajem oferujemy p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (63 zł/m2)

2
1
57 m2
2003
15802523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Parking w cenie | Pierwszy najemca | Obok pkp 26267539 15802523 Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku.Istnieje możliwość zmiany obecnego wyposaże...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15849949 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26983118 15849949 Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 52 m2 w budynku apartamentowym Triton Park przy ul. Grójeckiej.Triton Park to osiedle apartamentowo-usługowe położone w prestiżowej części Ochoty w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. To idealne miejsc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (71 zł/m2)

2
1
52 m2
2010
15865716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Park Szczęśliwicki | przestronne | wyposażone 27304936 15865716 Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na niskim piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na Ochocie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Do mieszkania przynależą dwa mie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 PLN (48 zł/m2)

3
1
63 m2
1997