• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 30

15859397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27167726 15859397 ~CENA WYNAJMU 3400 zł z czynszem do wspólnoty!~Do wynajęcia bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 usytuowane na 1.piętrze na osiedlu strzeżonym przy. ul Dzieci Warszawy 15E. Lokalizacja: Warszawa Ursus (Skorosze). Osiedle budowane przez dew...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (76 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15894587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944649 15894587 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone przy ulicy Ryżowej 66 w Warszawie.Lokal znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą, oddanym do użytku w 2025 roku.Opis mieszkania:- powierzchnia 50 m2- dwa pokoje z aneksem ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15879184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27610729 15879184 *CZYNSZ DO WSPÓLNOTY W CENIE NAJMU!Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim 2-piętrowym bloku na kameralnym osiedlu przy ulicy Józefa Czechowicza. Blok monitorowany, osiedle zamknięte. Bardzo dobra lokal...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (85 zł/m2)

2
1
40 m2
1997
15879102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27608115 15879102 Do wynajęcia mieszkanie położone w Ursusie na osiedlu Niedźwiadek przy ul. Warszawskiej. Lokal o funkcjonalnym układzie, dwustronny, dzięki czemu jest dobrze doświetlony.Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi, balkonu, widnej kuchni, przedpoko...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
1
39 m2
1978
15894310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27940178 15894310 Do wynajęcia komfortowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w warszawskim Ursusie przy Alejach Jerozolimskich. Lokal jest gotowy do wprowadzenia od zaraz i idealnie sprawdzi się dla pary lub singla.Składa się z:przestronnego sa...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (55 zł/m2)

2
1
55 m2
2012
15797491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwa pokoje z oddzielną kuchnią 26147326 15797491 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 29m2, piętro 25 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Herbu Oksza, Ursus Szamoty.Idealne dla singlasingielki, pary, studentów lub grupy przyjaciół. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3900 zł + 300 zł c...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (134 zł/m2)

2
-
29 m2
2025
15888783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27825389 15888783 Przedstawiamy ofertę - komfortowej kawalerki w budynku z 2020 roku przy ul. Dzieci Warszawy 36 w dzielnicy Ursus Skorosze. To idealna propozycja dla singla. Lokal składa się z: - przestronnego pokoju, w którym znajdziesz wygodną sofę, szafę w zabud...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (91 zł/m2)

1
1
22 m2
2020
15890012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27867262 15890012 Polecam jednopokojowe mieszkanie położone na osiedlu Skorosze, wybudowanym w 2005 roku przez dewelopera EBEJOT. To bezpieczne, ogrodzone i strzeżone osiedle z całodobową ochroną. Mieszkanie w ; dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia się. Rozkład obe...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 PLN (51 zł/m2)

1
1
37 m2
2005
15888787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27825385 15888787 Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe położone w dzielnicy Ursus Skorosze przy ul. Składkowskiego 3, z jednym miejscem parkingowym w hali garażowej pod budynkiem w cenie.  Lokal umeblowany i wyposażony w sprzęty AGD, składa się z: salonu z wyjściem ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (56 zł/m2)

4
1
77 m2
2011
15876938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 3 pokoje z klimatyzacja i garażem 27558772 15876938 Nowoczesne 3 pokoje 2 łazienki klimatyzacja 2 miejsca garażoweZamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m² w nowoczesnym apartamentowcu na Skoroszach. To idealna propozycja dla osób, które cenią wygodę i funkcjo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 300 PLN (66 zł/m2)

3
2
80 m2
2022
15871302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje, pierwszy najemca, przy kolei 27464001 15871302 Oferta wynajmu mieszkania w Ursusie - blisko stacji kolejowej - szybki dojazd do centrum miasta i ważnych miejsc pracy. Mieszkanie nie było wcześniej wynajmowane. Wykończenie i wyposażenie lokalu zostało wykonane z dbałością o wszystkie szczegóły.Ukł...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (89 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15878387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem –Ursus 27595232 15878387 Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (Skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania.Mieszkanie o po...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (62 zł/m2)

2
1
52 m2
2018