• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 85

15793940 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 3 pokoje blisko metra Imielin 26055089 15793940 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 64,88 m2, piętro 57 z windą w budynku z 2018r. przy ul. Dereniowej, Ursynów Centrum.Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4 800 zł + 1 100 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Kaucja 6 000 zł.Bardzo d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (75 zł/m2)

3
-
64 m2
2018
15890610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27882442 15890610 Polecam funkcjonalne, jasne mieszkanie w niskim, zadbanym budynku z windą, z widokiem na przepiękne drzewa!Kameralna lokalizacja w rejonie Starego Imielina na Ursynowie, z dobrymi połączeniami autobusowymi pozwala korzystać ze wszystkich atrakcji dzi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
46 m2
2002
15879356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27613392 15879356 -------- for English check below --------Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie z loggią wychodzącą na zielony ogródek.3 oddzielne, niezależne i zamykane pokoje.Wpełni wyposażone w sprzęt AGD.W okolicy liczne sklepy, szkoły, przystasnki autobusowe oraz st...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 455 PLN (53 zł/m2)

4
1
65 m2
-
15886356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kabaty 5 pokoi do wynajęcia 27754531 15886356 Mieszkanie na Kabatach, 5 pokoi, powierzchnia około 130m2, dwa poziomy.Na pierwszym poziomie Salon okol 28m2 z wyjściem na balkon ( 2m2 ), Sypialnia około 12m2,Łazienka z wc około 4m2, Kuchnia z jadalnią około 18m2,Hall z garderobą około 11m2,Pomies...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (55 zł/m2)

5
2
130 m2
1998
15884237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach 27698368 15884237 Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat.Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, łazienki, przedpokoju oraz oddzielnej garderoby. Z salonu wyjście na duży ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

2
1
70 m2
1996
15859095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje przy Metrze Stokłosy 27163959 15859095 WYJĄTKOWE, JASNE 3 POKOJE PRZY SAMYM METRZE STOKŁOSY – UL. DEMBOWSKIEGO 2Mościcki Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego, trzystronnego mieszkania o powierzchni 70 m², zlokalizowanego na prestiżowym, zielon...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (60 zł/m2)

3
1
70 m2
1979
15888993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro Ursynów kawalerka 40m studio do wynajęcia 27839896 15888993 KAWALERKA 100M OD METRA URSYNÓW – AL. KEN 98Mościcki Nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na nowoczesnym i zielonym osiedlu przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 98. Idealna propozycja dla singla lub...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

1
1
40 m2
2000
15882489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne 3 pokoje na Natolinie 27665346 15882489 Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które nie nadwyręży Twojego budżetu? Ta oferta przy ul. Lokajskiego to propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i bliskość komunikacji miejskiej ponad nowoczesny design.Najważniejsze atu...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
63 m2
1989
15869266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2 na Ursynowie 5 min do Metra piękny widok 27406109 15869266 PRZESTRONNE I JASNE 2 POKOJE Z WIDOKIEM NA LAS KABACKI – URSYNÓWMościcki Nieruchomości prezentuje do wynajmu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49 m², zlokalizowanego na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul. Na uboczu 8 na ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (57 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15861253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne 2 pokoje tuż przy Metrze Imielin 27201698 15861253 Oferujemy na wynajem jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na 4. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Hawajskiej na Ursynowie. To propozycja idealna dla pary lub dwóch osób pracujących, które cenią wygodę i dostęp do pełnej infrastr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
48 m2
1980
15756907 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25287672 15756907 Chcesz zamieszkać w przestronnym 3-pokojowym mieszkaniu znajdującym się na Warszawskim Ursynowie? A może oczekujesz doskonałej komunikacji, która w kilka chwil pozwoli Ci dotrzeć w każdy zakątek miasta?To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie c...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (62 zł/m2)

3
1
63 m2
2008
15890082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867844 15890082 Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej części Ursynowa — takiego, do którego możesz po prostu wejść i zamieszkać?To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie.Na wynajem 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 62 mkw.Mieszka...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
1988