• Nieruchomości Polska

Lokal Komercyjny lokal biurowy

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 62m2
  • Rodzaj Lokal biurowy
  • Cena 5 348 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1898

Opis szczegółowy

Przedstawiamy kameralne biuro w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego. Biuro ma powierzchnię 62,3m2 (65,10m2 brutto) i składa się z dwóch niezlaeżnych pokoi biurowych, niewielkiej kuchenki i toalety. aktualne zdjęcia w załączeniu.
Doskonała lokalizacja, wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ, eleganckie otoczenie, elastyczne warunki najmu - zapewną nowemu najemcy komfortowe warunki pracy.
Czynsz najmu 18 Ero/m2 miesiecznie, koszty utrzymania obiektu 33 zł/m2 miesięcznie. dodatkowyym kosztem jest ogrzewanie lokalu (proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni), energia elektryczna, woda (wg liczników).
Zaproszamy na prezentację.

Budynek:
Odrestaurowana, prestiżowa kamienica biurowa klasy A położona w ścisłym centrum Warszawy. Możliwość dostosowania pow. do indywidualnych wymagań najemcy. Całodobowa recepcja, ochrona, kontrola dostępu.
Na poziomach od -1 do 1 zlokalizowano powierzchnie usługowo-handlowe (restauracje, sklepy). Pozostała część kamienicy to elegancka przestrzeń biurowa.
Powierzchnie biurowe oferowane w kamienicy Lipiński Passage, to samodzielne biura z własną łazienką i kuchnią. Elastyczne warunki najmu. Możliwość dopasowania układu powierzchni do potrzeb najemcy.

Lokalizacja:
Lokalizacja budynku przy Al. Jerozolimskich w ścisłym Centrum przy Dworcu Centralnym, zapewnia najemcom doskonałe połączenie ze wszystkimi częściami miasta. Szybki dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej (metro, tramwaj, autobus, kolej).English description:
We are pleased to present a cozy office located right next to the Central Station. The office has an area of 62.3 m2 (65.10 m2 gross) and consists of two separate office rooms, a small kitchenette, and a restroom. Current photos are attached.
Excellent location, high-quality finishes, functional layout, elegant surroundings, and flexible lease terms-all of which will ensure a comfortable working environment for the new tenant.
Rent is 18 EUR/m2 per month, with building maintenance costs of 33 PLN/m2 per month. Additional costs include heating (proportional to the occupied area), electricity, and water (based on meter readings).
We invite you to a presentation.

Warunki handlowe Koszty eksploatacyjne m2 : 33,00 PLN Współ. pow. wspól. (%) : 4,50 % Min. okres najmu (lat) : 1 Dostępne w budynku : kiosk, restauracja,
Standard Klimatyzacja : Tak Wentylacja wymuszona : Tak Otwierane okna : Tak Podwieszane sufity : Nie Podnoszone podłogi : Tak Światłowód : Tak Okablowanie komputerowe : Tak Okablowanie elektryczne : Tak Okablowanie telefoniczne : Tak
Bezpieczeństwo budynku Ochrona : Tak Monitoring : Tak Recepcja : Tak
Budynek Rodzaj budynku : Kamienica
Bezpieczeństwo Kontrola dostępu : Tak Czujniki dymu : Tak Tryskacze : Nie Alarm : Nie
Informacje o budynku Rok budowy : 1898 Powierzchnia całkowita : 5 818 mkw. Powierzchnia biurowa netto : 3 500 mkw. Powierzchnia typowego piętra : 500 m2 Kondygnacje naziemne : 6 Kondygnacje podziemne : 1 Winda : Tak Certyfikat zielonego budynku : tak
Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność
Cena ofertowa 1116 EURO (przyjety kurs:4.7924 z dnia:XXXXX-11) cena w PLN:5348 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891273
  • Data publikacji: 14 maja 2026 14:22 (10 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście ,
Magdalena Seweryn

Magdalena Seweryn

+48XXXXXX815
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Biurowy na wynajem - Warszawa, Śródmieście

nieruchomosci-polska-24.pl / 15891273

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

5 348 PLN

86 zł/m2
Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Magdalena Seweryn

+48224524815

Główne cechy:

  • Powierzchnia 62m2
  • Pokoje 11
  • Rok budowy 1898