• Nieruchomości Polska

Lokal Komercyjny lokal biurowy

  • Pokoje5
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 133m2
  • Rodzaj Lokal biurowy
  • Cena 10 198 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

blisko stacji Metro Centrum
---------------------------------
Warszawa - klimatyzowany lokal biurowy o pow.133 m2 na 2 piętrze w kamienicy biurowej w samym Centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej,
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. XXXXX117, mail: )

-------------Bez prowizji od najemcy------------

Biuro usytuowane jest w cichej części budynku, od strony dziedzińca kamienicy, co zapewnia komfortowe warunki pracy.
Powierzchnia składa się z:
-5 oddzielnych gabinetów biurowych,
-aneks kuchenny,
Pomieszczenia są dobrze doświetlone światłem dziennym.
Okna otwierane.
Wykładzina na podłodze w części biurowej, terakota w łazience.
Lokal oddawany jest Najemcy po odświeżeniu.
Całodobowy dostęp do lokalu.
Lokal doskonale sprawdzi się jako siedziba firmy poszukującej komfortowego biura w prestiżowej, centralnej lokalizacji.

Na miesięczne koszty najmu składają się:
-czynsz: 2128 EUR,
-opłaty eksploatacyjne: 6 EUR/m2,
Razem netto: 2926 EUR,
-energia elektryczna

Internet:
-opcjonalnie
-Najemca indywidualnie podpisuje umowę z operatorem,
-w budynku jest sieć światłowodowa firmy StarNet.

Umowa:
-czas określony: 12 miesięcy
-kaucja-1 miesiąc

Standard budynku:
-okablowanie,
-recepcja
-ochrona budynku ,
-monitoring
-podjazd dla niepełnosprawnych
-BEZPŁATNA tabliczka z nazwą firmy przy wejściu
-pomieszczenie socjalne (kuchenka) znajdują się w korytarzu.

W budynku nie ma windy.

Opis budynku:
Oryginalna, niewielka kamienica z II połowy XIX wieku, zaadaptowana do potrzeb biurowych.
Budynek oferuje ponad 1000 m2 powierzchni biurowej.
W budynku nie ma windy.

Zalety lokalizacji:
Atrakcyjność usytuowania obiektu podnoszą liczne punkty handlowe, usługowe, gastronomiczne, banki oraz sąsiedztwo Galerii Centrum i Złotych Tarasów i obiekty kultury jak PKiN czy Teatr Muzyczny Roma.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %

Dołączone zdjęcia pokazują oferowany lokal.

Polecam i zapraszam do oglądania:
;
tel. XXXXX117

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Cena ofertowa 2128 EURO (przyjety kurs:4.7924 z dnia:XXXXX-11) cena w PLN:10198 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894481
  • Data publikacji: 18 maja 2026 13:52 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: 2 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście ,
Property Office Sp. o.o.

Property Office Sp. ...

+48XXXXXX117
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Biurowy na wynajem - Warszawa, Śródmieście

nieruchomosci-polska-24.pl / 15894481

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

10 198 PLN

77 zł/m2
Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 133m2
  • Pokoje 5

Opis - Lokal biurowy

blisko stacji Metro Centrum
---------------------------------
poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])

-------------Bez prowizji od najemcy------------

Powierzchnia składa się z:
-5 oddzielnych gabinetów biurowych,
-aneks kuchenny,
Pomieszczenia są dobrze doświetlone światłem dziennym.
Okna otwierane.
Lokal oddawany jest Najemcy po odświeżeniu.
Całodobowy dostęp do lokalu.

Na miesięczne koszty najmu składają się:
-czynsz: 2128 EUR,
-opłaty eksploatacyjne: 6 EUR/m2,
Razem netto: 2926 EUR,
-energia elektryczna

Internet:
-opcjonalnie
-Najemca indywidualnie podpisuje umowę z operatorem,
-w budynku jest sieć światłowodowa firmy StarNet.

Umowa:
-czas określony: 12 miesięcy
-kaucja-1 miesiąc

Standard budynku:
-okablowanie,
-recepcja
-ochrona budynku ,
-monitoring
-podjazd dla niepełnosprawnych
-BEZPŁATNA tabliczka z nazwą firmy przy wejściu

W budynku nie ma windy.

Opis budynku: