- Nieruchomości Polska
Biuro 6 osób z widokiem w Warsaw Hub BEZ PROWIZJI!
- Pokoje11
- Łazienki-
- Powierzchnia 66m2
- Rodzaj Lokal biurowy
- Cena 14 000 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy-
Opis szczegółowy
Biuro serwisowane do wyłącznego korzystania w nowoczesnym kompleksie biurowym w prestiżowej lokalizacji.
Oferta obejmuje w pełni serwisowane biuro przygotowane dla 6 osób, w cenie ok 2333 zł/msc za osobę. BEZ DODATKOWYCH kosztów.
Istnieje możliwość elastycznej rekonfiguracji przestrzeni i dopasowania jej do aktualnej wielkości Państwa zespołu.
Atuty biura serwisowanego:
Elastyczna umowa
Dostęp 24/7
Nowoczesne umeblowanie oraz estetyczne wykończenia wnętrz
Szybkie, bezlimitowe łącze internetowe w cenie
Możliwość rejestracji firmy pod prestiżowym adresem Warsaw Hub
Budynek klasy A+
Jeden miesięczny rachunek
Wszystkie media w cenie najmu
Obsługa recepcji (odbiór telefonów, paczek, poczty itp.)
Regularne sprzątanie biura
Przestrzenie wspólne
Strefa relaksu i pokój gier
Focus roomy - idealne do pracy w ciszy i spokoju
Sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt
Regulowane biurka
Aplikacja do zarządzania przestrzenią biurową
Szatnie z prysznicami dla rowerzystów
Możliwość wynajmu dodatkowych focus roomów lub budek telefonicznych na wyłączność
Karty rotacyjne dla pracowników
Nielimitowana kawa i herbata
Lokalizacja
Wola (Rondo Daszyńskiego), tuż przy centrum Warszawy.
Komunikacja: Metro M2, tramwaje, autobusy i główne arterie tuż obok.
Restauracje, kawiarnie i sklepy na wyciągnięcie ręki.
Możliwość dostosowania oferty
W przypadku szczególnych potrzeb, takich jak:
Dodatkowe łącze internetowe,
Niestandardowy wystrój biura (np. sofy, fotele, stoliki, telewizory, tablice),
Wydzielenie dodatkowych pomieszczeń.
Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania i pomogę w dopasowaniu oferty do Państwa wymagań.
Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację biura!
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894684
- Data publikacji: 18 maja 2026 16:52 (2 godzin temu)
- Liczba pokoi: 11
- Piętro: 20 / 20
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Lokal Biurowy na wynajem - Warszawa, Wola
nieruchomosci-polska-24.pl / 15894684
14 000 PLN
212 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 66m2
- Pokoje 11
Opis - Biuro 6 osób z widokiem w Warsaw Hub BEZ PROWIZJI!
Atuty biura serwisowanego:
Elastyczna umowa
Dostęp 24/7
Nowoczesne umeblowanie oraz estetyczne wykończenia wnętrz
Szybkie, bezlimitowe łącze internetowe w cenie
Budynek klasy A+
Jeden miesięczny rachunek
Wszystkie media w cenie najmu
Obsługa recepcji (odbiór telefonów, paczek, poczty itp.)
Regularne sprzątanie biura
Przestrzenie wspólne
Strefa relaksu i pokój gier
Focus roomy - idealne do pracy w ciszy i spokoju
Sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt
Regulowane biurka
Aplikacja do zarządzania przestrzenią biurową
Szatnie z prysznicami dla rowerzystów
Karty rotacyjne dla pracowników
Nielimitowana kawa i herbata
Lokalizacja
Wola (Rondo Daszyńskiego), tuż przy centrum Warszawy.
Restauracje, kawiarnie i sklepy na wyciągnięcie ręki.
Możliwość dostosowania oferty
W przypadku szczególnych potrzeb, takich jak:
Dodatkowe łącze internetowe,