• Nieruchomości Polska

740 000 PLN na sprzedaż

Ząbki (Mazowieckie - gmina Ząbki)

Przestronne 3 pokoje dla rodziny

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 63m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 740 000 PLN
  • MiastoZąbki
  • Rok budowy2003

Opis szczegółowy

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i zadbane 3 pokojowe, mieszkanie zlokalizowane  przy ul. Szwoleżerów w Ząbkach w niskim bloku bez windy na 2 piętrze z 3. Lokal idealnie wpasuje się w potrzeby rodziny z dziećmi, pary lub singla ceniącego przestrzeń.
Mieszkanie o przemyślanym układzie, gotowe do wyposażenia przez nowego właściciela według własnych potrzeb.

Lokal jest cichy i słoneczny, na podłogach odświeżony drewniany parkiet ułożony w jodełkę. Ekspozycja okien zachodnia. 

Na powierzchni 63,6 m2 znajduje się:
• zamykana kuchnia z oknem
• salon z wyjściem na dużą loggię
• 2 sypialnie
• przedpokój
• łazienka
• toaleta

Do lokalu przynależy:
• miejsce parkingowe w garażu oraz piwnica (płatne dodatkowo 45 000 zł)

BUDYNEK:
Niski, zadbany blok 3 piętrowy wybudowany w 2003. Teren osiedla jest ogrodzony, co podnosi bezpieczeństwo okolicy. 

OKOLICA:
Idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a zarazem bliskość miasta. Wiele terenów zielonych, sklepy usługowe i Żabki w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Dojazd do Centrum Warszawy samochodem zajmuje ok. 25 minut.

STAN PRAWNY:
Lokal stanowiący odrębną własność z KW, można posiłkować się kredytem hipotecznym przy zakupie tej nieruchomości.
Zapraszamy na prezentację!

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI KUPUJĄCY 0% Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894697
  • Data publikacji: 18 maja 2026 16:52 (12 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 3

Mapa

Mazowieckie, Ząbki ,
Jacek Bem

Jacek Bem

+48XXXXXX697
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Ząbki

nieruchomosci-polska-24.pl / 15894697

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

740 000 PLN

11 746 zł/m2
Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

Jacek Bem

+48792005697

Główne cechy:

  • Powierzchnia 63m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2003

Opis - Przestronne 3 pokoje dla rodziny

Na powierzchni 63,6 m2 znajduje się:
• zamykana kuchnia z oknem
• salon z wyjściem na dużą loggię
• 2 sypialnie

Zapraszamy na prezentację!

KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI KUPUJĄCY 0%

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894697
  • Data publikacji: 18 maja 2026 16:52 (12 godzin temu)