• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 107m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 3 500 000 PLN
  • MiastoGdynia
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu z prywatnym tarasem na dachu, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni – Orłowie. To unikalna propozycja dla osób ceniących luksus, prywatność oraz niepowtarzalny klimat nadmorskiej dzielnicy.

Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie ponadstuletniego, zabytkowego parku, stanowiącego wyjątkową przestrzeń pełną zieleni i spokoju. To miejsce, gdzie elegancka architektura harmonijnie współgra z naturą, tworząc kameralny projekt o prestiżowym charakterze.

Apartament dla najbardziej wymagających
Przestronny apartament o powierzchni 107 m² został zaprojektowany z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Dodatkowym atutem nieruchomości jest balkon oraz imponujący taras na dachu o powierzchni 60 m², który może stać się prywatną strefą relaksu i wypoczynku.
Układ apartamentu daje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz i dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb. Panoramiczne przeszklenia zapewnią doskonałe doświetlenie pomieszczeń, a wysoki standard inwestycji podkreśli ekskluzywny charakter nieruchomości.
Dla klientów poszukujących większych powierzchni dostępne będą również apartamenty o metrażach do 172 m².

Szczegóły nieruchomości:Powierzchnia apartamentu: 107 m²Balkon: 4,16 m²Taras na dachu: 60 m²Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej: 80 000 PLN
O inwestycji:
To kameralny projekt premium, który łączy prywatność, komfort oraz najwyższą jakość wykonania. W budynku zaplanowano jedynie pięć apartamentów – po jednym na każdej kondygnacji, co zapewni mieszkańcom wyjątkową kameralność i komfort życia.
W podziemnej części budynku przewidziano halę garażową z miejscami postojowymi dla siedmiu samochodów.

Najważniejsze atuty inwestycji:Kameralny budynek – tylko 5 apartamentówJeden apartament na każdej kondygnacjiSąsiedztwo zabytkowego parkuBliskość morza, plaży oraz molo w OrłowieWysoki standard części wspólnychMożliwość indywidualnej aranżacji wnętrzaHala garażowa dla mieszkańcówPrestiżowa i spokojna lokalizacja
Status inwestycji:
Inwestycja jest w trakcie realizacji, a planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2026 roku.
Przedstawione wizualizacje oraz układy mają charakter poglądowy. Na etapie realizacji istnieje możliwość dostosowania układu apartamentu zgodnie z preferencjami przyszłego właściciela.

Przedsprzedaż:
W ramach aktualnej przedsprzedaży obowiązuje rabat 10% od cen ofertowych.
Zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegóły inwestycji oraz dostępne apartamenty.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895744
  • Data publikacji: 19 maja 2026 17:13 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 2 / 2

Mapa

Pomorskie, Gdynia, Orłowo ,
Natalia Zięba

Natalia Zięba

+48XXXXXX077
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Gdynia, Orłowo

nieruchomosci-polska-24.pl / 15895744

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

3 500 000 PLN

32 710 zł/m2
Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

Natalia Zięba

+48574499077

Główne cechy:

  • Powierzchnia 107m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2026