• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 50m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 439 000 PLN
  • MiastoBydgoszcz
  • Rok budowy2006

Opis szczegółowy

Klimatyczne M3 z widokiem na Wisłę – Fordon, ul. Rybaki

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m², położone w spokojnej i malowniczej okolicy przy Promenadzie – z pięknym, niezakłóconym widokiem na Wisłę.

Idealne dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem.

Najważniejsze atuty:
spektakularny widok na Wisłę – gwarancja, że nic go nie zasłoni
loggia – idealna do relaksu z widokiem na rzekę
mieszkanie dwustronne (ekspozycja wschód–zachód) – jasne i słoneczne przez cały dzień
piętro w kameralnym, 3-piętrowym budynku
przestronne, ustawne pokoje
duża, oddzielna i w pełni wyposażona kuchnia
zadbana klatka schodowa
budynek z cegły (2006 r.) – solidne wykonanie

Układ pomieszczeń:
salon – 16 m²
sypialnia – 14 m²
kuchnia – 10 m²
łazienka – 4,5 m²
korytarz – 5 m²
piwnica – ok. 2 m²

Standard i wyposażenie:
salon i sypialnia niedawno odświeżone
podłogi wymienione 2 lata temu
nowa wanna oraz bateria umywalkowa
w korytarzu duża, pakowna szafa typu Komandor

Budynek i otoczenie:
blok ogrodzony
miejsce parkingowe
cicha, bezpieczna okolica
bezpośrednie sąsiedztwo Promenady nad Wisłą – idealne miejsce na spacery i relaks

Koszty utrzymania:
czynsz (3 osoby):zimowy: ok. 900 złletni: ok. 600 zł
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w cichej, bezpiecznej okolicy przy ul. Rybaki w Fordonie (Bydgoszcz). Bezpośrednie sąsiedztwo Promenady nad Wisłą zapewnia wyjątkowy klimat oraz możliwość codziennych spacerów i aktywnego wypoczynku. Dużym atutem jest gwarancja zachowania widoku na rzekę – nic nie powstanie, co mogłoby go zasłonić.

To miejsce łączy komfort życia w mieście z bliskością natury.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo, zdjęcia nie są w stanie oddać jego uroku!

MonikaXXXXX964

Pobieramy wynagrodzenie w postaci prowizji za świadczone usługi pośrednictwa.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896450
  • Data publikacji: 20 maja 2026 17:52 (6 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz ,
Monika Pawłowska

Monika Pawłowska

+48XXXXXX964
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Bydgoszcz

nieruchomosci-polska-24.pl / 15896450

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

439 000 PLN

8 780 zł/m2
Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

Monika Pawłowska

+48503975964

Główne cechy:

  • Powierzchnia 50m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2006

Opis - Mieszkanie

Klimatyczne M3 z widokiem na Wisłę – Fordon, ul. Rybaki

Idealne dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem.

Najważniejsze atuty:
loggia – idealna do relaksu z widokiem na rzekę
piętro w kameralnym, 3-piętrowym budynku
przestronne, ustawne pokoje
duża, oddzielna i w pełni wyposażona kuchnia
zadbana klatka schodowa
budynek z cegły (2006 r.) – solidne wykonanie

Układ pomieszczeń:
salon – 16 m²
sypialnia – 14 m²
kuchnia – 10 m²
łazienka – 4,5 m²
korytarz – 5 m²
piwnica – ok. 2 m²

Standard i wyposażenie:
salon i sypialnia niedawno odświeżone
podłogi wymienione 2 lata temu
nowa wanna oraz bateria umywalkowa
w korytarzu duża, pakowna szafa typu Komandor

Budynek i otoczenie:
blok ogrodzony
miejsce parkingowe
cicha, bezpieczna okolica

Koszty utrzymania:
czynsz (3 osoby):zimowy: ok. 900 złletni: ok. 600 zł
Lokalizacja: