• Nieruchomości Polska

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 29.64m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 229 000 PLN
  • MiastoŁódź
  • Rok budowy1975

Opis szczegółowy

Słoneczna baza w sercu Bałut – Twoja wizja, topowa lokalizacja!
Szukasz mieszkania, które połączy miejską energię z bliskością natury? A może szukasz „pewniaka” inwestycyjnego, który nigdy nie będzie stał pusty? Przy ul. Łagiewnickiej czeka na Ciebie czysta karta – kawalerka, która ma wszystko to, czego nie da się dokupić później: idealne piętro, świetną wystawę okien i lokalizację, którą łodzianie po prostu kochają.

WNĘTRZE, KTÓRE DAJE POLE DO POPISU
Mieszkanie o powierzchni 29,64 m² to podręcznikowy przykład funkcjonalności:
Przestronny pokój dzienny: Dzięki zachodniej ekspozycji, popołudnia spędzisz w promieniach słońca, ciesząc się widokiem na panoramę okolicy.
Oddzielna, widna kuchnia: W tym metrażu to prawdziwy luksus.
Ustawna łazienka: Kompaktowa, ale dająca możliwość nowoczesnej aranżacji.

Mieszkanie jest do remontu. Nie płacisz za cudzy gust. Projektujesz, wybierasz materiały i tworzysz wnętrze, które w 100% pasuje do Ciebie lub Twojego przyszłego najemcy.

TECHNICZNY SPOKÓJ DUCHA
Zadbany budynek z 1975 roku jest pod opieką Spółdzielni im. Jagiełły – jednej z najlepiej zarządzanych w Łodzi. Co to oznacza dla Ciebie?
Wymienione piony wodno-kanalizacyjne: Najbrudniejsza i najtrudniejsza praca instalacyjna jest już wykonana.
Okna PCV: Solidne, szczelne i dbające o Twoje rachunki za ogrzewanie.
Niskie opłaty: Czynsz na poziomie 450 zł to w dzisiejszych czasach ogromny atut, który doceni każdy portfel.
Bezpieczeństwo i wygoda: Budynek jest monitorowany, a sprawna, nowoczesna winda dowiezie Cię na 4. piętro bez zadyszki. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska – idealna na rower lub sprzęt sezonowy.

LOKALIZACJA: TU CHCE SIĘ MIESZKAĆ!
To adres, który łączy skrajności w najlepszym tego słowa znaczeniu:
Zieleń na wyciągnięcie ręki: Kilka minut spacerem dzieli Cię od Parku Julianowskiego (jednego z najpiękniejszych w mieście) oraz legendarnego Lasu Łagiewnickiego. Weekendowy jogging czy wycieczka rowerowa zaczynają się pod Twoimi drzwiami.
Bałucki koloryt: Kultowy Rynek Bałucki to gwarancja dostępu do najświeższych produktów od lokalnych dostawców. Tego klimatu nie podrobi żadna galeria handlowa!
Wszystko pod nosem: W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziesz sklepy, punkty usługowe
Komunikacja: Tramwaje i autobusy z ul. Łagiewnickiej dowiozą Cię do Manufaktury czy centrum w kilka minut.

DLACZEGO WARTO?
Dla Singla/Pary: Idealny start „na swoim” w bezpiecznej, zielonej okolicy.
Dla Inwestora: Lokalizacja przy szpitalu, parku i świetnej komunikacji to gwarancja szybkiego wynajmu i stałego wzrostu wartości nieruchomości.

To mieszkanie nie będzie długo czekać na nowego właściciela. Zadzwoń, umów się na prezentację i poczuj potencjał tej lokalizacji na własnej skórze!

Michał Duszyński
telefon: XXXXX135
e-mail:

Mateusz Stępień

telefon: XXXXX263
e-mail:

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Doradcy finansowi współpracujący z MUVON Nieruchomości pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.

Zapraszam również do naszego oddziału:
MUVON Nieruchomości
90-039 Łódź, ul. Nawrot 85a/2 (wejście od ul. Wysokiej)
tel.: 42 307 24 61
strona internetowa:

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896473
  • Data publikacji: 20 maja 2026 18:52 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 4 / 11

Mapa

Łódzkie, Łódź, Bałuty ,
Michał Duszyński

Michał Duszyński

+48XXXXXX135
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Łódź, Bałuty

nieruchomosci-polska-24.pl / 15896473

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

229 000 PLN

7 726 zł/m2
Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

Michał Duszyński

+48537144135

Główne cechy:

  • Powierzchnia 29.64m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 1975