• Nieruchomości Polska

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 29m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 165 000 PLN
  • MiastoSiedlce
  • Rok budowy1930

Opis szczegółowy

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,52m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.
Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada trzy piętra.
Mieszkanie, usytuowane jest na 3 piętrze - na poddaszu.
Składa się z 4 pomieszczeń, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju.
Nieruchomość wymaga remontu i własnej aranżacji, co jest idealną propozycją dla osób, które zechcą stworzyć przestrzeń doskonale dopasowaną do swoich potrzeb.
Dwustronna ekspozycja okien północ - południe.
Dostępne jest ogrzewanie miejskie, co zapewnia komfort podczas zimowych miesięcy. Mieszkanie ma duży potencjał wynajmu, co czyni je atrakcyjną inwestycją na przyszłość.
Stan prawny nieruchomości jest uregulowany, lokal posiada księgę wieczystą, a wraz z mieszkaniem nowy właściciel nabywa udział w gruncie.
Zapraszam do kontaktu i oględzin nieruchomości - to doskonała okazja dla osób poszukujących unikalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji z bardzo dobrą infrastrukturą okolicy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897126
  • Data publikacji: 21 maja 2026 19:52 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Mazowieckie, Siedlce ,
Aneta Kiliś

Aneta Kiliś

+48XXXXXX253
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Siedlce

nieruchomosci-polska-24.pl / 15897126

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

165 000 PLN

5 690 zł/m2
Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

Aneta Kiliś

+48699585253

Główne cechy:

  • Powierzchnia 29m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1930

Opis - Mieszkanie

Mieszkanie, usytuowane jest na 3 piętrze - na poddaszu.
Dwustronna ekspozycja okien północ - południe.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.