• Nieruchomości Polska

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 31m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 278 000 PLN
  • MiastoBydgoszcz
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

W Novator Nieruchomości oferta mieszkania na Wzgórzu Wolności!

Polecam mieszkanie o pow.31 m2 , w tym pokój z wnęką , kuchnia oraz łazienka z WC. Mieszkanie znajduje się na parterze w odnowionym wieżowcu, w pobliżu szpitala Biziela.
Pełna własność.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Bardzo niski czynsz około 400 zł. Prąd na licznik, gaz ryczałt.
Mieszkanie jest bardzo ciepłe, czyste i wolne od zaraz.
Dużo miejsc parkingowych .
Pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej.
Polecam i zapraszam na prezentację!
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Beata Składanowska (licencja nr: 24707)

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897979
  • Data publikacji: 23 maja 2026 17:37 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1

Mapa

Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Wzgórze wolności ,
Beata Składanowska

Beata Składanowska

+48XXXXXX339
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Bydgoszcz, Wzgórze Wolności

nieruchomosci-polska-24.pl / 15897979

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

278 000 PLN

8 968 zł/m2
Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

Beata Składanowska

+48784189339

Główne cechy:

  • Powierzchnia 31m2
  • Pokoje 1

Opis - Mieszkanie

Pełna własność.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie jest bardzo ciepłe, czyste i wolne od zaraz.
Dużo miejsc parkingowych .
Polecam i zapraszam na prezentację!

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897979
  • Data publikacji: 23 maja 2026 17:37 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1