• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 482

15894616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27946553 15894616 Mieszkanie obecnie jedno pokojowe, jednak można przearanżować i w pokoju zrobić aneks kuchenny, a pomieszczenie kuchenne przysposobić na sypialnię. Pokój 20m. z dużym balkonem typu loggia. Kuchnia 7,6m2 z meblami na wymiar. Duża łazienka 5m2 w ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

279 000 PLN (7 342 zł/m2)

1
-
38 m2
1984
15894358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27941051 15894358 TYLKO U NAS Oferujemy do sprzedaży ładne po remoncie 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w bloku z cegły na I piętrze na Śródmieściu Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły o bardzo dogodnym układzie pomieszczeń Trzy niezależne pokoje (24m21...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (8 333 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15883899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27684453 15883899 Marzysz o swoim miejscu w mieście, gdzie wszystko masz w zasięgu ręki? Miejscu w które nie musisz inwestować? To mieszkanie w Bydgoszczy to idealny start dla singla lub młodej pary! Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchn...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

297 000 PLN (8 380 zł/m2)

2
1
35.44 m2
1970
15894815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M4 Z POTENCJAŁEM 63M2 PO PODŁODZE 140M2 Z PIWNICĄ 27949020 15894815 Przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Osowa Góra, Bydgoszcz - aż ok. 140 m² po podłodze!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na trzecim, ostatnim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 1996 roku, znajdującego się na cenionym i zielonym ...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

468 999 PLN (7 565 zł/m2)

4
1
62 m2
1996
15801864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wysoki standard Okole! 26252003 15801864 !!! Mieszkanie po generalnym remoncie ,gotowe do wprowadzenia!!!Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy. To doskonała propozycja dla singla lub dla pary oraz osób szukających mieszkania z klimatem w dobrze skomunikowanej lokalizacji.ATUTY:- W pełni wyposa...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

2
1
25 m2
1920
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15830388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w centrum! 26672036 15830388 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!3 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM!ATUTY:- Pożądana lokalizacja!- Pełna infrastruktura usługowo-handlowa po sąsiedzku!- Szybki termin wydania!- Trzystronna ekspozycja!- Duże możliwości aranżacyjne!CHARAKTERYSTYKA:Na sprz...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 000 PLN (4 731 zł/m2)

3
1
78 m2
1896
15888983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27837596 15888983 M-4, Bartodzieje. 9 piętro.Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie z  dwustronną, południowo - zachodnią wystawą okien, co gwarantuje doskonałe doświetlenie przez cały dzień. Pos...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

390 000 PLN (8 125 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15844402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26835258 15844402 Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo.Lokal znajduje się na wysokim parterze  w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie jest dwustronne, co gwarantuje ...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

660 000 PLN (9 041 zł/m2)

3
-
73 m2
-
15894257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27936014 15894257 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na cichym i spokojnym bydgoskim osiedlu Wyżyny.Nieruchomość o powierzchni 57,77 m2 usytuowana jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku z lat 70tych. W skład podanego metrażu wchodzi...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

444 000 PLN (7 789 zł/m2)

3
-
57 m2
1977
15878759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27599029 15878759 Przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta - okolice Ronda Kujawskiego. Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 36,88 m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku z windą. W skład podanego metrażu wchodzi: - salon - otwarta kuch...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

367 000 PLN (9 919 zł/m2)

1
-
37 m2
2009
15871727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27474641 15871727 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym bloku z 2009 roku w ścisłym centrum Bydgoszczy.Nieruchomość o powierzchni 46,05 m2 usytuowana jest na wysokim parterze w głębi zamkniętego, zadbanego, monitorowanego terenu (brak hałasu tr...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

489 000 PLN (10 630 zł/m2)

2
-
46 m2
2009