• Nieruchomości Polska
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 12 795

15877782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27578757 15877782 Zakochaj się w tym pięknym miejscu. To tutaj odpoczniesz od miejskiego zgiełku.Dom całoroczny lub weekendowy.PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Nieruchomość dostępna w zacisznym i widokowym miejscu w Koszarawie z ogrodzoną działką...

Koszarawa (Śląskie, gm. Koszarawa)

599 000 PLN (4 992 zł/m2)

6
1
120 m2
1948
15778427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25752215 15778427 AGENT PROWADZĄCY:Svitlana LutsTel: 602-101-602Opis nieruchomości:Budynek przeznaczony na długoterminowy wynajem tylko dla firm. Dostępnych 3 pokoje 2-3 osobowych, co łącznie daje 9 miejsc noclegowych. Każdy pokój będzie w pewni umeblowany i wyposażon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (31 zł/m2)

3
1
120 m2
1980
15790620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25971259 15790620 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel: 602 102 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 649 000 PLN (11 695 zł/m2)

5
2
141 m2
2023
15768381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25542165 15768381 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu.Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2 obejmuje budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 150 m2...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15778416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25751428 15778416 AGENT PROWADZĄCY:Svitlana LutsTel: 602-101-602Opis nieruchomości:Budynek przeznaczony na długoterminowy wynajem tylko dla firm. Dostępnych 3 pokoje 2-3 osobowych, co łącznie daje 9 miejsc noclegowych. Każdy pokój będzie w pełni umeblowany i wyposażon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (36 zł/m2)

3
2
120 m2
1980
15753493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25198490 15753493 Opiekun oferty: Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Na sprzedaż dom wolnostojący premium o powierzchni 191 m. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń i przestrzenią idealną dla rodziny, która ceni wygodę, prywatność...

Wisznia Mała (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

1 899 000 PLN (9 942 zł/m2)

5
1
191 m2
2022
15743864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25025179 15743864 Willa z duszą, prestiż i tradycja - zabytkowa willa na wrocławskim DąbiuOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602 licencja PFRN nr 28332Zapraszam do wynajmu przestronnej, stylowej willi położonej w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocła...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 500 PLN (26 zł/m2)

9
3
479 m2
-
15638692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23026250 15638692 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Dom wolnostojący o powierzchni 225m2 ( garaż w bryle budynku )usytuowany jest na działce o powierzchni 999 m2 w Kamieńcu Wrocławskimwybudowany w 2001rodświeżenie domu w 2008rOtoczenie nieruchomości:Ni...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 290 000 PLN (5 733 zł/m2)

5
-
225 m2
2001
15637041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22978067 15637041 Bliźniak do generalnego remontu w willowej części Brochowa. Opiekun ofertyJacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Wszystkie media, w tym światłowód. Budynek podpiwniczony, ze strychem, co daje dużą przestrzeń aranżacyjną.Możliwość wydziel...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

4
2
120 m2
1920
15617656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22547956 15617656 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

579 999 PLN (7 532 zł/m2)

4
-
77 m2
2025
15750066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117062 15750066 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, stan surowy zamknięty, położony w Komorowie, tuż obok lasu, zaledwie 5 minut od Trzebnicy i 20 minut od Wrocławia. Nieruchomość o powierzchni 119,29 m2 znajduje się na 10-arowej...

Komorowo (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

479 000 PLN (4 025 zł/m2)

5
1
119 m2
2025
15728436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24743462 15728436 AGENT PROWADZĄCY:PAWEŁ GRZESIKTel: 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 123 m, usytuowanego na działce 258 m. Nieruchomość łączy w sobie komfort życia w spokojnej okolicy z ...

Rogów Sobócki (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

749 000 PLN (6 089 zł/m2)

5
2
123 m2
2025