• Nieruchomości Polska
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 12 803

15862316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27224359 15862316 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał 2027r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 315 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15887708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27791645 15887708 NA SPRZEDAŻ 4 -pokojowy dom z ogrodem, tarasem, balkonem, garażem i piwnicą Świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany 4 -pokojowy dom o powierzchni 102,75 m², usytuowany na działce o powierzchni 286 m². To i...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 049 000 PLN (10 284 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15871790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Energooszczędny Dom 300m od jeziora Giby-Suwalszcz 27475086 15871790 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronny, nowoczesny i niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny położony w mal...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

1 649 000 PLN (7 852 zł/m2)

6
4
210 m2
2000
15775306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25665978 15775306 Nowa, niższa cena! Zainwestuj w spokojną przystań w Rzykach – idealny dom z potencjałem agroturystycznym! Możliwe wyodrębnienie dwóch osobnych mieszkań.PODSTAWOWE PARAMETRY:• Powierzchnia domu 244 m2 • Ilość pokoi : 8• Ilość łazienek: 3• Powierzchni...

Rzyki (Małopolskie, gm. Andrychów)

895 000 PLN (3 668 zł/m2)

8
-
244 m2
1994
15888017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pałac z XVIII wieku w Gostkowie koło Bytowa 27799803 15888017 Na sprzedaż zespół: pałacowo-parkowy w Gostkowie koło BYTOWA.PAŁAC z XVIII wieku wpisanym do rejestru zabytków W STANIE DO REMONTU I REWITALIZACJILOKALIZACJANieruchomość położona jest w odległości 6 km od BYTOWA stanowiąca ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY zlo...

Gostkowo (Pomorskie, gm. Bytów)

1 800 000 PLN (1 373 zł/m2)

12
3
1311 m2
1890
15872840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502497 15872840 Są miejsca, które trudno opisać - trzeba je po prostu zobaczyć. Ta nieruchomość w Jankówce to jedno z nich. Zapraszamy do unikalnej posiadłości położonej na dużej 32-AROWEJ działce w miejscowości Jankówka gmina Wieliczka. ...

Jankówka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (4 072 zł/m2)

5
-
415 m2
-
15812975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26552563 15812975 Na sprzedaż przestronny, murowany dom z 1973 roku, położony w cichej i kameralnej części Kocka - przy ul. Cmentarnej, zaledwie 200 metrów od rynku miejskiego. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania przez rod...

Kock (Lubelskie, gm. Kock)

420 000 PLN (1 826 zł/m2)

4
2
230 m2
1973
15708542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24343000 15708542 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnego domu, położonego w cichej, zielonej okolicy w miejscowości Czepino. To miejsce łączy nowoczesną bryłę z funkcjonalnością oraz ogromną przestrzenią do aranżacji według własnych potrzeb. D...

Czepino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 999 000 PLN (7 014 zł/m2)

5
-
285 m2
2014
15829807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643445 15829807 Oferujemy do sprzedaży pół domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce o powierzchni 517 m², wśród niskiej zabudowy w spokojnej mieszkaniowej części Brzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek wybudowany w 1935 roku, prze...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

480 000 PLN (4 898 zł/m2)

4
-
98 m2
1935
15863629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniaki w stanie deweloperskim! 27253848 15863629 I etap 3 bliźniaki koniec inwestycji  planowany na 4 kwartał 2026 ! Ceny od 899 000 do 939 000 w zależności od wyboru budynku.Zapraszam na prezentację i wybór domu dla siebie !LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w urokliwej miejscowości Czaple na ...

Czaple (Pomorskie, gm. Żukowo)

899 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
1
124 m2
2026
15780921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowy dom z ogrodem zimowym Straszyn 25816164 15780921 Bezczynszowy dom w Straszynie przy ul. Kwiatowej - komfort, styl i spokój w jednym!Prezentacja oferty wideo: https:www.youtube.comshortsYKACsqPzGtYZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, położonego w kameralnym, ...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 199 000 PLN (11 871 zł/m2)

5
2
101 m2
2017
15758973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25335040 15758973 ### Nowoczesny, energooszczędny bliźniak z ogrodem — doskonała alternatywa dla mieszkania**Lokalizacja**: Mierzyn (woj. zachodniopomorskie)**Typ zabudowy**: dom jednorodzinny, bliźniak, parterowy z użytkowym poddaszem**Powierzchnia użytkowa**: ok. 75...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

819 000 PLN (10 904 zł/m2)

4
2
75.11 m2
2025