• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 203

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
15538459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetnie doświetlony lokal z ogródkiem 20785018 15538459 Atrakcyjny, świetnie doświetlony lokal z ogródkiem na sprzedaż o powierzchni 186,06 m² znajdujący się w nowo powstałej inwestycji na Marysinie Wawerskim przy ul. Stepowej. Idealnie nadaje się na działalność oświatową, gastronomiczną lub medyczną.PARA...

Warszawa (Wawer), Goździków

2 688 381 PLN (14 454 zł/m2)

1
-
186 m2
2021
15732202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24799210 15732202 Na sprzedaż lokal usługowy na Bemowie, z najemcą Empik✔ Lokal w ciągu lokali usługowych ✔ Rozkładowa powierzchnia 170 m2 ✔ Bardzo dobry punkt Bemowa✔ W ciągu lokali usługowych✔ Aktywna umowa najmu do 2029Lokal w budynku mieszkalno–usługowym wśró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (12 059 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15896077 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966333 15896077 Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.112 m2 na warszawskim Śródmieściu, na 1 piętrze w budynku biurowym blisko stacji Metro Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 552 PLN (121 zł/m2)

5
-
112 m2
2012
15893792 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921146 15893792 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 25,29 m, położony na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokalu-jeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza-lokal narożny z doskonał...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 239 PLN (50 zł/m2)

1
-
25 m2
1993
15867840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27352761 15867840 Mokotów to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy, oferująca doskonałą infrastrukturę oraz dogodny dojazd do centrum miasta. Cicha i zielona okolica zapewnia komfort życia, a liczne parki i tereny rekreacyjne sprzyjają aktywnemu ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

135 000 PLN (9 000 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15853730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo-usługowy na wynajem 47m2 Ursynów 27055798 15853730 Biuro Nieruchomości Mościcki prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 47 m². Nieruchomość znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów, przy ul. Benedykta Polaka, w kameralnym budynku o charakterze biurowo-usługowym.LOK...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15896076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966305 15896076 Warszawa - Do wynajęcia moduł biurowy o pow.153,87 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Wilczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 540 PLN (75 zł/m2)

6
-
153 m2
-
15896074 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966303 15896074 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2613,90 m2, na 3 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------B...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 582 PLN (64 zł/m2)

9
-
213 m2
-
15896070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966308 15896070 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.40,10m2 na 7 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 606 PLN (65 zł/m2)

1
-
40 m2
1998
15896072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966302 15896072 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.268,40m2, na 3 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 043 PLN (64 zł/m2)

12
-
268 m2
-