• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 201

15896071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966301 15896071 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36,50m2 na 3 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 317 PLN (64 zł/m2)

1
-
36 m2
-
15896069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966300 15896069 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 34,11 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 251 PLN (66 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15896067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966299 15896067 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 145,40 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 451 PLN (65 zł/m2)

5
-
145 m2
-
15893638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27915357 15893638 Do wynajęcia całe piętro biurowe o powierzchni 423 m², zlokalizowane w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy biurowej w samym sercu Warszawy. Nieruchomość znajduje się w prestiżowym Centralnym Obszarze Biznesu, w bezpośrednim sąsiedztwie Ron...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 955 PLN (85 zł/m2)

11
-
423 m2
1893
15886172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27749861 15886172 Prestiżowy budynek apartamentowo-biurowy położony w ścisłym Śródmieściu. Na parterze elegancka recepcja i stanowisko ochrony. Budynek położony jest przy wejściu do stacji Metra Świętokrzyska.Do sprzedania dwa połączone lokale o łącznej powierzchni 1...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 050 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
122 m2
2009
15896068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966307 15896068 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.71,41m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 641 PLN (65 zł/m2)

3
-
71 m2
1998
15896073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966298 15896073 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.71,14 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 624 PLN (65 zł/m2)

3
-
71 m2
1998
15893639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27915353 15893639 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 86 m², zlokalizowane w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy biurowej w samym sercu Warszawy. Nieruchomość znajduje się w prestiżowym Centralnym Obszarze Biznesu, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Dmowskiego....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 744 PLN (88 zł/m2)

11
-
88 m2
1893
15866887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27331361 15866887 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 128 m2 w budynku biurowym przy ul. WiśniowejBudynek:Kameralny budynek biurowy na Starym Mokotowie oferujący zarówno powierzchnie biurowe jak i powierzchnie handlowo-usługowe na parterze obiektu. Budynek posiad...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 308 PLN (58 zł/m2)

11
-
126 m2
2000
15896066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966306 15896066 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.52,70 m2 na3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 425 PLN (66 zł/m2)

1
-
52 m2
1998
15896075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966304 15896075 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19 m2 na 3 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 206 PLN (63 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15847332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26906293 15847332 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 422 m2 w Centrum Warszawy, w kameralnej kamienicy biurowej, w okolicach Krakowskiego Przedmieścia i Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propert...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 537 PLN (115 zł/m2)

11
-
422 m2
1997