• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 183

15886173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27749862 15886173 Do wynajęcia moduł magazynowy o powierzchni 619 mkw., usytuowany wewnątrz kompleksu magazynowo - produkcyjnego.Powierzchnia wysoka, jasna, o regularnym kształcie.Przydział mocy w zależności od zapotrzebowania.Kilka wejść od strony budynku.Dostęp do b...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 570 PLN (30 zł/m2)

1
-
619 m2
1980
15849419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26965648 15849419 Biuro umeblowane. Dużo miejsc parkingowych.Powierzchnia biurowa w biznesowej dzielnicy Mokotowa i jednocześnie w cichym miejscu z widokiem na zieleń.Przestronna kuchnia, otwarte przestrzenie dla pracy w open space oraz salki konferencyjne i pokoje bi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 434 PLN (67 zł/m2)

11
-
394 m2
2008
15854066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27070234 15854066 Lokal parterowy 152 mkw (161 mkw brutto).Lokal ma dwa wejścia w układzie:5 pomieszczeń od 9 mkw (panele dźwiękochłonne) do około 40mkw,serwerownia,aneks kuchenny.WC na powierzchniach wspólnych.Wysokość pomieszczeń 3,4 m.Mogą być takie działalności: s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 383 PLN (81 zł/m2)

3
-
152 m2
2013
15852036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27024782 15852036 Biuro umeblowane, serwisowane gotowe do wejścia.Elastyczny okres najmu.Układ biura:otwarta powierzchnia około 90 mkw,dwóch pokoi biurowych lub salek konferencyjnych.Miejsca parkingowe podziemne.Zaletą jest samodzielne wyjście na zielony teren przed b...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 639 PLN (96 zł/m2)

11
-
111 m2
2008
15876102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27531220 15876102 Biuro, położone na 10 piętrze w budynku biurowym.Układ powierzchni (rzut załączony do oferty): pokoje biurowe (3), sala spotkań, open space, kuchnia z oknem, pomieszczenie archiwum.W holu na każdym piętrze są też toalety (oddzielnie męska damska w t...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 691 PLN (65 zł/m2)

11
-
258 m2
2004
15779536 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25783512 15779536 Powierzchnia biurowa dostępna od teraz.Powierzchnia ma układ:recepcja,3 powierzchnie otwarte (open space),4 pokoje biurowe2 sale konferencyjne + 2 mniejsze salki na rozmowy f2f,2 aneksy kuchenne,2 pomieszczenia gospodarcze lub na magazynki,4 toalety ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 721 PLN (62 zł/m2)

11
-
1087 m2
2008
15773861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25639890 15773861 Całe piętro (lub 1,2 i 3 piętro ~ 3300 m2) dla jednego Najemcy w budynku biurowym. Powierzchnia typu open space z salkami konferencyjnymi. Dwie windy dojeżdżające bezpośrednio na powierzchnię biura. Idealna dla dużej firmy, która ceni sobie elastyczn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

82 956 PLN (72 zł/m2)

11
-
1154 m2
2013
15773341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25633454 15773341 Prestiżowa Powierzchnia Biurowa z Panoramicznym Widokiem – Idealna Siedziba dla Wymagających.?Idealne miejsce dla firmy poszukującej prestiżowej, reprezentacyjnej siedziby, która zrobi wrażenie na klientach i zapewni komfort pracy pracownik...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

56 909 PLN (75 zł/m2)

11
-
754 m2
2013
15764991 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25459742 15764991 Całe piętro w budynku biurowym.Dwa moduły biurowe z osobnymi wejściami. (można wynająć jeden moduł)Na piętrze wspólny hol windowy i toalety: (oddzielnie męska damska w tym dla osób z niepełnosprawnością ruchową)Obecny układ powierzchni: pokoje biuro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 834 PLN (65 zł/m2)

11
-
523 m2
2004
15864611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27269940 15864611 Biuro dostępne od zaraz.Idealna lokalizacja na Mokotowie.Układ powierzchni, zgodny z załączonym planem:open space x2 (1 dla 20 osób i 2 dla 11 osób) + dwa pokoje biurowe,sala spotkań,aneks kuchenny z możliwością organizacji pomieszczenia do spożywani...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 953 PLN (65 zł/m2)

11
-
293 m2
2004
15774807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25658946 15774807 Gabinetowy moduł biurowy z widokiem.263,96 m² netto 269,24 m² brutto biuro dostępne od zarazObecny układ: pokoje biurowe (4-5)sala spotkańopen space ok 65 m²aneks kuchennypomieszczenie techniczne na serwerowniętoalety w cz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 080 PLN (65 zł/m2)

11
-
264 m2
2004
15885962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27745214 15885962 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego biura o powierzchni 60 m², zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie Warsaw Film Center przy ul. Chełmżyńskiej 219 w Warszawa.To miejsce stworzone dla tych, którzy chcą pracować w inspir...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (67 zł/m2)

3
-
60 m2
-