• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 176

15877351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27567667 15877351 Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,86 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

212 PLN (71 zł/m2)

1
-
3 m2
2010
15846235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26878172 15846235 Samodzielny lokal biurowy o pow. 112 m2 w doskonałej lokalizacji. Podział powierzchni:4 pokoje biurowe- 12 mkw. 22mkw. 26mkw, 16mkw.wyposażona kuchnia 8 mkw.WC,możliwość podziału dużych pokoi na mniejsze pomieszczenia biurowe,Bardzo dobry standard w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 800 PLN (79 zł/m2)

5
-
112 m2
1956
15885089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27717117 15885089 Lokal biurowy Aleje Jerozolimskie 107 o powierzchni 16,2 (plus część wspólna)Lokal dostępny od zaraz, wykończony.Lokal jest po kapitalnym remoncie, wyposażony w sufit podwieszany, oświetlenie - panele LED, podłoga wyłożona jest panelami.Przy wynajęci...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 346 PLN (147 zł/m2)

2
-
16 m2
1929
15077961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 8993976 15077961 Nieruchomość zabudowana budynkiem czterokondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, wykonanym w technologii żelbetowej, wylewanej. Budynek w stanie surowym zamkniętym. Otoczenie nieruchomości to zabudowa magazynowo usługowa.Cztery działki stanowi jedną całość...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (3 019 zł/m2)

10
-
2319 m2
-
15870922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27446502 15870922 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Duży budynek inwestycyjny: 852 m² I Ursus biura lub mieszkania!Na sprzedaż przestronny, wolnostojący budynek o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w Warszawie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 990 000 PLN (5 857 zł/m2)

1
-
852 m2
2000
15868378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27380956 15868378 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 PLN (175 zł/m2)

1
-
4 m2
2019
15878902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27602509 15878902 Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu na warszawskiej Woli, w budynku biurowym w okolicach Żelaznej i Grzybowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 PLN (290 zł/m2)

1
-
5 m2
2018
15878903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27602508 15878903 Warszawa - Do wynajęcia: dedykowane biurko w coworkingu na warszawskim Śródmieściu, w biurowcu w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 PLN (260 zł/m2)

1
-
5 m2
1996
15877360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567668 15877360 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu do wynajęcia na warszawskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 PLN (225 zł/m2)

1
-
4 m2
2004
15882328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659335 15882328 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 18,99 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 101 PLN (61 zł/m2)

1
-
18 m2
1985
15884981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27715096 15884981 Do wynajęcia nowo wybudowana hala magazynowa, Wilanów, Zawady, tuż przy trasie S2.Fantastyczny, nowy magazyn, doświetlony, idealny na działalność logistyczną.Całkowita powierzchnia obiektu 2000 mkw, w podziale na pół. Z możliwością wynajęcia całości....

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 000 PLN (30 zł/m2)

1
-
1000 m2
2025
15882841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673477 15882841 Lokal biurowo-usługowy o powierzchni 471,3 m2 znajdujący się tuż przy stacji metra PŁOCKA z możliwością podzielenia na 2 oddzielne biura po 235 m2.OPIS NIERUCHOMOŚCINieruchomość składa się z: pomieszczeń przeznaczonych od 40-60 pracowników w zależno...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 000 PLN (55 zł/m2)

12
-
471 m2
1996