• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 175

15881713 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27645561 15881713 Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa - na bliskiej Woli. Istnieje możliwość swobodnej aranżacji zarówno jako open-space, jak również dla formy gabinetowej. Przeszkolone elewacje zapewniają dostęp do światła dziennego, co tworzy przyjazne i k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 982 PLN (60 zł/m2)

11
-
367 m2
2000
15881677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644184 15881677 Do wynajęcia obiekt z reprezentacyjną powierzchnią biurową - na bliskiej Woli. Istnieje możliwość swobodnej aranżacji zarówno typu open-space, jak również dla formy gabinetowej. Przeszkolone elewacje zapewniają dostęp do światła dziennego, co tworzy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

65 895 PLN (60 zł/m2)

11
-
1100 m2
2000
15884640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707315 15884640 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 260 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 360 PLN (86 zł/m2)

8
-
260 m2
1999
15884639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707313 15884639 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 220m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Nie pobieramy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 920 PLN (86 zł/m2)

10
-
220 m2
1999
15884641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707310 15884641 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 24 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowiz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 064 PLN (86 zł/m2)

1
-
24 m2
1999
15881746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27647022 15881746 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,05 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 631 PLN (125 zł/m2)

1
-
21 m2
1950
15876872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27558165 15876872 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22,26 m2 na 1 piętrze kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 783 PLN (127 zł/m2)

1
-
22 m2
1950
15806368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26337837 15806368 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 1 osoby,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (333 zł/m2)

1
-
6 m2
1996
15884643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707311 15884643 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 42 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------B...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 612 PLN (86 zł/m2)

1
-
42 m2
1999
15884605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706552 15884605 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 801 m2 na4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 013 PLN (89 zł/m2)

12
-
801 m2
2018
15884606 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706550 15884606 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 401 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 550 PLN (89 zł/m2)

12
-
401 m2
2018
15884604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706560 15884604 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do na Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

405 PLN (405 zł/m2)

1
-
1 m2
2018