• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 156

15885772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740844 15885772 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18 m2 do wynajęcia na bliskiej Woli, w biurowcu w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 PLN (70 zł/m2)

1
-
18 m2
1992
15885770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740842 15885770 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,48m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli niedaleko Placu Zawiszypoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 331 PLN (67 zł/m2)

1
-
20 m2
1960
15885763 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27740546 15885763 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,88 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 735 PLN (130 zł/m2)

1
-
21 m2
1950
15882269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659054 15882269 Do wynajęcia idealne na kancelarię biuro w podziale gabinetowym.Nowoczesna powierzchnia, miejsce na recepcję.Wejście reprezentacyjne.Budynek:Belvedere Plaza to 8-kondygnacyjny budynek biurowo-hotelowy.2 700 m2 nowoczesnej powierzchni biurowejsąsiedzt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 893 PLN (89 zł/m2)

11
-
437 m2
2001
15885682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27737953 15885682 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 320 PLN (349 zł/m2)

1
-
21 m2
2018
15884774 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27711245 15884774 Lokal magazynowy ok. 44 m2 do wynajmu na Woli.Wysokość 338 cm;Szerokość 560 cm.Brama od frontu (194 cm szerokości), zamykana na pilot. Węzeł sanitarny (WC i umywalka w części wspólnej). Grzejniki CO (ogrzewanie z pieca gazowego w piwnicy; gaz miejsk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 640 PLN (60 zł/m2)

1
-
44 m2
2020
15885685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27737956 15885685 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (305 zł/m2)

1
-
20 m2
2018
15881529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27636406 15881529 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na warszawskiej Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 PLN (275 zł/m2)

1
-
4 m2
2018
15857109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114020 15857109 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 787 PLN (60 zł/m2)

11
-
130 m2
2008
15857118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114016 15857118 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 343 PLN (60 zł/m2)

11
-
590 m2
2008
15857116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114014 15857116 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 132 PLN (60 zł/m2)

11
-
286 m2
2008
15885629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734229 15885629 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 33 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------------B...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 886 PLN (513 zł/m2)

7
-
140 m2
2015