• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 141

15865983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27308105 15865983 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn-blaszak o pow. 132,33 m2 do wynajęcia na warszawskiej Woli,na terenie obiektu magazynowo- produkcyjnego w okolicach ul. Grodkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 308 PLN (25 zł/m2)

1
-
132 m2
-
15885131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27717850 15885131 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na warszawskim Śródmieściu na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 PLN (815 zł/m2)

1
-
1 m2
2007
15881750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27647013 15881750 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 1 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 PLN (250 zł/m2)

1
-
4 m2
2018
15881258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27626497 15881258 Samodzielne piętro w budynku biurowym.Recepcja,10 pokoi biurowych,2 WC, kuchnia biurowa, sala konferencyjna.Biuro gotowe do wejścia, zapraszam na prezentację.Budynek:Nowoczesny budynek biurowy położony w unikalnej lokalizacji przy stacji metra Stare ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 361 PLN (77 zł/m2)

11
-
409 m2
2013
15882005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27654595 15882005 Lokal biurowy na parterze o powierzchni 60 m2Lokal klimatyzowanyPołożony w Centrum PowiślaKuchnia i toalety położone na częściach wspólnych - dla kilku najemców.Budynek:Kameralny budynek z 1931r. Zlokalizowany w prestiżowym miejscu z oryginalną przed...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
60 m2
1931
15885089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27717117 15885089 Lokal biurowy Aleje Jerozolimskie 107 o powierzchni 16,2 (plus część wspólna)Lokal dostępny od zaraz, wykończony.Lokal jest po kapitalnym remoncie, wyposażony w sufit podwieszany, oświetlenie - panele LED, podłoga wyłożona jest panelami.Przy wynajęci...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 346 PLN (147 zł/m2)

2
-
16 m2
1929
15077961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 8993976 15077961 Nieruchomość zabudowana budynkiem czterokondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, wykonanym w technologii żelbetowej, wylewanej. Budynek w stanie surowym zamkniętym. Otoczenie nieruchomości to zabudowa magazynowo usługowa.Cztery działki stanowi jedną całość...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 000 PLN (3 019 zł/m2)

10
-
2319 m2
-
15870922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27446502 15870922 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Duży budynek inwestycyjny: 852 m² I Ursus biura lub mieszkania!Na sprzedaż przestronny, wolnostojący budynek o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położony w Warszawie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 990 000 PLN (5 857 zł/m2)

1
-
852 m2
2000
15868378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27380956 15868378 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 PLN (175 zł/m2)

1
-
4 m2
2019
15878902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27602509 15878902 Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu na warszawskiej Woli, w budynku biurowym w okolicach Żelaznej i Grzybowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 PLN (290 zł/m2)

1
-
5 m2
2018
15878903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27602508 15878903 Warszawa - Do wynajęcia: dedykowane biurko w coworkingu na warszawskim Śródmieściu, w biurowcu w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 PLN (260 zł/m2)

1
-
5 m2
1996
15877360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567668 15877360 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu do wynajęcia na warszawskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 PLN (225 zł/m2)

1
-
4 m2
2004