• Nieruchomości Polska
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warszawa

Znalezionych ofert: 5 190

15862110 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27222221 15862110 Warszawa - Do wynajęcia: 7-osobowe biuro serwisowane na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w OKOLICY ul. Lindleya.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 300 PLN (554 zł/m2)

1
-
24 m2
2018
15862102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27222219 15862102 Warszawa - Do wynajęcia: salka konferencyjna dla 16 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

200 PLN (8 zł/m2)

1
-
25 m2
2019
15861815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212932 15861815 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.413 m2 na warszawskich Włochach na 5 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 792 PLN (48 zł/m2)

11
-
413 m2
2004
15859808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27176465 15859808 Warszawa - Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna dla 8-10 osób w Centrum,w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

300 PLN (14 zł/m2)

1
-
22 m2
2017
15854308 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27072810 15854308 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 291 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 708 PLN (81 zł/m2)

11
-
291 m2
2000
15838567 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26733116 15838567 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 200 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 584 PLN (48 zł/m2)

11
-
200 m2
1999
15838566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26733115 15838566 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.678 m2 na 9 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 492 PLN (48 zł/m2)

11
-
678 m2
1999
15828257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628373 15828257 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 345,60 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Rakowieckiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 044 PLN (58 zł/m2)

4
-
345 m2
2003
15827423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628332 15827423 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.372,45 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal biurowy ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 200 PLN (62 zł/m2)

5
-
372 m2
1998
15823036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627948 15823036 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.459 m2 na 2 pietrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie,w OKOLICACH ul. Opaczewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJINowoczesna p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 396 PLN (58 zł/m2)

11
-
459 m2
2006
15820702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627876 15820702 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 363 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal dostępny...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 525 PLN (73 zł/m2)

11
-
363 m2
2010
15820700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627875 15820700 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 667 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 743 PLN (73 zł/m2)

11
-
667 m2
2010