• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 197

15795543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26098836 15795543 ŁADNE, ZADBANE 2-POKOJOWE Z DUŻYM BALKONEM Prezentujemy zadbane, gotowe do wejścia mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ulicy Śliwkowej w dzielnicy Czyżyny. LOKALIZACJA W okolicy bardzo dobra infrastruktura handlowo-usł...

Kraków (Czyżyny), Śliwkowa

869 000 PLN (17 039 zł/m2)

2
1
51 m2
2015
15728501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24745194 15728501 PRZESTRONNE, SŁONECZNE 3-POKOJOWE Z BALKONEM ORAZ MIEJSCEM PARKINGOWYM Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 76,21 m2, położone na 7 piętrze (ostatnim) budynku przy ulicy Armii Krajowej w Bronowicach. Budynek z 2009 roku, estetyczny, otoc...

Kraków (Bronowice), Armii Krajowej

1 150 000 PLN (15 132 zł/m2)

3
1
76 m2
2009
15634986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22931106 15634986 PRZESTRONNE, SŁONECZNE, 2-POKOJOWE Z BALKONEM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne mieszkanie o powierzchni 50,48 m2, położone na 4-piętrze w budynku przy ulicy Zdunów w Borku Fałęckim. Budynek z 2014 roku, estetyczny, zadb...

Kraków (Łagiewniki-Borek Fałęcki), Zdunów

779 000 PLN (15 275 zł/m2)

2
1
51 m2
2014
15710067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24369839 15710067 KLIMATYCZNE 2-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI, MIEJSCEM GARAŻOWYM, KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne, bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 48,30 m2, położone n...

Kraków (Dębniki), Bartla

695 000 PLN (14 479 zł/m2)

2
1
48 m2
2002
15764910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25456877 15764910 SŁONECZNE, 3-POKOJOWE Z KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ KROWODRZA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,71 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Fieldorfa-Nila na Krowodrzy. Budynek z 2007 r...

Kraków (Krowodrza), Fieldorfa-Nila

845 000 PLN (14 322 zł/m2)

3
1
59 m2
2007
15755783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25232995 15755783 RUCZAJ ZABORZE - KOBIERZYŃSKA Oferujemy interesujące mieszkanie o powierzchni 58,7 m2, na którą składają się: - Salon o pow. 17,6 m2, z wyjściem na wygodną, kameralną loggię o pow. 3,8 m2. Salon posiada wejście z przedpokoju i jest częśc...

Kraków (Dębniki), Kobierzyńska

860 000 PLN (14 828 zł/m2)

2
1
58 m2
2001
15411287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17932224 15411287 KROWODRZA - ULICA GRAMATYKA. Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,76 m2, na którą składają się: - Trzy samodzielne pokoje o powierzchniach; 15,5 10 6 m2. Ekspozycja okien na wschód i zachód. - Od...

Kraków (Krowodrza), Gramatyka

940 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
47 m2
1974
15831277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26690576 15831277 SŁONECZNE 5-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM ULICA ŻYTNIA OLSZA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 72,20 m2, położone na drugim piętrze budyn...

Kraków (Prądnik Czerwony), Żytnia

930 000 PLN (12 917 zł/m2)

5
1
72 m2
1983
15753811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25215198 15753811 BARDZO ŁADNE 2-POKOJOWE Z PIĘKNYM KAMERALNYM OGRODEM WOLA JUSTOWSKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51,54 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Ni...

Kraków (Zwierzyniec), Niezapominajek

1 030 000 PLN (20 196 zł/m2)

2
1
51 m2
2004
15868190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27369132 15868190 PRZESTRONNE 3-POKOJOWE Z KLIMATYCZNYM OGRÓDKIEM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,79 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Orlińskiego, w sąsiedztwie Osiedla Avia. ...

Kraków (Czyżyny), Orlińskiego

955 000 PLN (14 692 zł/m2)

3
1
65 m2
2016
15830311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26669393 15830311 SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM W DOBREJ LOKALIZACJI I CENIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, przestronne mieszkanie, położone na 10-piętrze (ostatnim) budynku na Osiedlu Dywizjonu 303 w Czyżynach. Budynek estetyczny,...

Kraków (Czyżyny), Dywizjonu 303

640 000 PLN (12 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1982
15878512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596155 15878512 ŁADNE, ZADBANE 3-POKOJOWE PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000 roku, 4-piętrowy,...

Kraków (Prądnik Czerwony), Jezuitów

970 000 PLN (13 108 zł/m2)

3
1
74 m2
2000