• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 197

15778720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25755785 15778720 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni około 36 m 2 na 4. ostatnim piętrze przy ul. Nowosądeckiej w dzielnicy Bieżanów-Prokoci...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Nowosądecka

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15897539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005754 15897539 Dodatkowo: piwnica; Rozkład: dwustronny; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - centrum, okolice AGH i UP, ul. Rydla, 5 minut pieszo do UP, 15 minut pieszo do AGH, 7 przystanków tramwajem do Rynku. 49m2, 2-niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazien...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15885206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27719693 15885206 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie po remoncie , bardzo blisko komunikacja miejska, blisko centrum.Sklepy na miejscu.Podwórko z parkingiem.Bisko uczelnie, szkołyTelefon: 515944456...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (63 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15897451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 28003493 15897451 Na sprzedaż przestronne i bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 114 m², położone w spokojnej i zielonej części Krakowa - Opatkowicach. To idealna propozycja dla rodzin, które szukają komfortowej przes...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 199 000 PLN (10 518 zł/m2)

5
-
114 m2
2014
15897452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28003491 15897452 Dodatkowo: 2 balkony, garaż pod budynkiem, wózkownia, winda; Rozkład: do własnej aranżacji; Ruczaj, ul. Kobierzyńska, blisko Kampusu UJ na Ruczaju. MIESZKANIA NOWE, 2025r., BUDOWA ZAKOŃCZONA, OSTATNIE WONE MIESZKANIA, DOSTĘPNE OD ZARAZ - PROMOCYJNE ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 150 PLN (13 454 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15897453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28003492 15897453 Dodatkowo: balkon, garaż pod budynkiem, komórka lokatorska, winda; Rozkład: do własnej aranżacji; Ruczaj, ul. Kobierzyńska, blisko Kampusu UJ na Ruczaju. MIESZKANIA NOWE, 2025r., BUDOWA ZAKOŃCZONA, DOSTĘPNE OD ZARAZ. 49,5m2, 3-pokoje, aneks kuchenny...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 080 PLN (16 124 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15897239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27998832 15897239 W ofercie nowoczesny, 5-pokojowy segment o powierzchni 112,73 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w formie wiaty, położony w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Nałkowskiej. Dostępne 5 i 6-pokojowe segmenty z ogródkami do 172 m...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (8 571 zł/m2)

5
-
112 m2
2025
15754242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25229467 15754242 Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową ochroną. Do dyspozycji Najemcy pozostaje miejsce postojowe w gar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (74 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15764798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25454585 15764798 STARE PODGÓRZE - ul. Kalwaryjska 2 pokoje 56,4 m² Loggia bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m², położone w sercu jednej...

Kraków (Podgórze), Kalwaryjska

849 000 PLN (15 161 zł/m2)

2
1
56 m2
1965
15848898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26951196 15848898 4 POKOJE Z BALKONEM, UL. BOHOMOLCA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą. Osiedle ogrodzone, monitorowane. Miejsca postojowe tylko dla...

Kraków (Prądnik Czerwony), Bohomolca

1 498 000 PLN (18 962 zł/m2)

4
1
79 m2
2018
15887612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27788072 15887612 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. J. CONRADA - KROWODRZA Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja pd) o pow. 47,78 m2 zlokalizowane na 2 piętrze nowego bloku z 2025 roku. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, wszystkie meble na ...

Kraków (Krowodrza), Josepha Conrada

870 000 PLN (18 511 zł/m2)

2
1
47 m2
2025
15887692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791215 15887692 2 POKOJE Z LOGGIĄ NA UL. BRATYSŁAWSKIEJ - KROWODRZA Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z loggią (ekspozycja pd-zach.) o pow. 51,14 m2 zlokalizowane na 6 piętrze w 16 piętrowym apartamentowcu z windą. Z mieszkania roztacza się panoramiczny wido...

Kraków (Krowodrza), Bratysławska

799 900 PLN (15 684 zł/m2)

2
1
51 m2
2003