• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 239

13206352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1510260 13206352 DO WYNAJĘCIA DWU POKOJOWE MIESZKANIE NA ZABŁOCIU Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z dużym balkonem i składa się z : -Dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym, -Sypialni, -Łazienki, -Przedpokoju...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (82 zł/m2)

2
-
38 m2
2016
15836535 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26713505 15836535 Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pilotów w Krakowie. Lokal składa się z: • dwóch niezależnych pokoi, • oddzielnej, w pełni wyposażonej kuchni, ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15881327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27629100 15881327 Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m² na krakowskich Bieńczycach (Nowa Huta) jest idealną propozycją dla par, rodzin z dzieckiem lub osób ceniących p...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 000 PLN (14 286 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15880020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27614405 15880020 STARE PODGÓRZE, STYLOWE MIESZKANIA 2 pokojowe, kamienica po remoncie, okna na zielony dziedziniec, cicho, bezpieczniedo sprzedania mieszkanie przy ul. Limanowskiego, tuż obok placu Bohaterów Gettamieszkanie jasne,słoneczne, południowe- na parterze z ...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

590 000 PLN (19 032 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15826919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26616834 15826919 Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 50 m, zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Aleksandra Fredry. To idealna propozycja dla par, rodzin lub profesjonalistów ceniących wysoki standard i spokój.W s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (65 zł/m2)

3
1
49 m2
2018
15864078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27264444 15864078 2 pokoje z balkonem po remoncie DH Wanda świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m², położone na 8. piętrze zadbanego bloku na os. Przy Arce w Bieńczycach, w pobliżu DH Wanda. Mieszkani...

Kraków (Bieńczyce), os. Przy Arce

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1976
15856095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27083223 15856095 Dwa mieszkania, pełna prywatność i opcja na własny ogródek pod blokiem. Wyobraź sobie nieruchomość, która pracuje na Twoją finansową niezależność. Przy ulicy Na Zakolu Wisły czeka na Ciebie wyjątkowe rozwiązanie: 75 me...

Kraków (Podgórze), Na Zakolu Wisły

1 140 000 PLN (15 200 zł/m2)

4
1
75 m2
2016
15865470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300309 15865470 Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie o pow. 36,15 m2 usytuowane na 10.piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z siedemdziesiątych na os. Kalinowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wygodnego dwupokojowego mieszkanie (o powierzchni 36,15 m2)...

Kraków (Bieńczyce), os. Kalinowe

480 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15815057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26577294 15815057 APARTAMENT 71,8 M2 4 POKOJE 3 PIĘTRO ŻABINIEC UMEBLOWANE KOMÓRKA LOKATORSKA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Apartament jest idealne dla rodziny z dziećmi 2+3, osób poszukujących mieszkania inwestycyjnego na najem JAKIE JE...

Kraków (Prądnik Biały), Żabiniec

1 458 000 PLN (20 535 zł/m2)

4
1
71 m2
2016
15694031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24076361 15694031 2 POKOJE 36 M² 1 PIĘTRO JASNE WNĘTRZE GALERIA KRAKOWSKA DWORZEC GŁÓWNY KRÓTKI NAJEM KOMÓRKA LOKATORSKA KAMIENICA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Mieszkanie jest idealne dla singla, pary, osób ...

Kraków (Grzegórzki), Rakowicka

669 000 PLN (19 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1905
15840629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26778901 15840629 Osiedle Albertyńskie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,29 m 2 z loggia. Rozkładowe, narożne, dwustronne mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1966 r. Mieszkanie do remontu. Składa się z 2 pokoi o pow.: 16,31 m 2 i 10,53 m 2 , osobne...

Kraków (Bieńczyce), os. Albertyńskie

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1966
15849090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26958465 15849090 Bieżanów, ul. Barbary. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61,89 m 2 . Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 r. Budynek po termomodernizacji. Składa się z 3 ustawnych pokoi o pow. 18,51 m 2 ; ...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Barbary

630 000 PLN (10 328 zł/m2)

3
1
61 m2
1980