• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 239

15878511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596134 15878511 Tylko u nas. Nowa Huta, Mogiła, ul. Stare Wiślisko. Mieszkanie o pow. użytkowej 95,89 m 2 , z dodatkową antresolą (ok. 20 m2), 2-ma miejscami garażowymi i komórką lokatorską. Oferta mieszkania zlokalizowanego w inwestycji składającej...

Kraków (Nowa Huta), Stare Wiślisko

1 487 000 PLN (15 653 zł/m2)

3
1
95 m2
2025
15795494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26098714 15795494 Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku z 2009 r. Powierzchnia użytkowa mieszkan...

Kraków (Dębniki), Mieczykowa

1 040 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
1
84 m2
2009
15876696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27548270 15876696 Bieńczyce, osiedle Strusia. 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45,42 m 2 . Mieszkanie do remontu, na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1975 r., dwustronne (narożne) z balkonem. Składa się z pokoju dzi...

Kraków (Bieńczyce), os. Strusia

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
45 m2
1975
15877588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574093 15877588 Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2 . Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r. Budynek w technologii tradycyjne z cegły. Składa się z 2 regularnych pokoi...

Kraków (Nowa Huta), os. Stalowe

520 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1956
15881174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625008 15881174 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice Alejek Grottgera.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

480 000 PLN (21 818 zł/m2)

1
1
22 m2
1960
15826924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639327 15826924 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż unikatowe mieszkanie Krowodrza Czarna WieśOferujemy ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15856274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27086957 15856274 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pobliżu ul. Rydlówka.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 189 000 PLN (18 015 zł/m2)

3
-
66 m2
2015
15844136 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26821435 15844136 WYNAJĘTENowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem(około 50 m²) – Prądnik Czerwony, ul. Reduta, KrakówDo wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w świetnie skomunikowanej, dynamicznie rozwijającej się części miasta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (59 zł/m2)

2
1
47.54 m2
2019
15834574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26811462 15834574 OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE - UMOWA PRZEDWSTĘPNANa sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie (które można przerobić na 3-pokojowe) - ul. Jana Palacha 13, Kraków dzielnica AzoryOpis nieruchomości:Mieszkanie o powierzchni 49,91 m², położone w starszym bloku (typowe b...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 000 PLN (12 723 zł/m2)

2
1
49.91 m2
1980
15869048 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27396834 15869048 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Ruczaj 18 w Krakowie na 2 piętrze.Układ mieszkania:• przestronny, ustawny salon z wyjściem na balkon • w salonie wygodna, rozkładana sofa (funkcja spania) • oddzielna sypialnia z ...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (49 zł/m2)

2
1
47 m2
2005
15808900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne na start lub jako inwestycja 26405671 15808900 OFERTA BEZ PROWIZJINa sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m², w świetnej lokalizacji, przy ul. Duża Góra w Krakowie.Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1981 roku i oferuje piękny, niczym nieprzysł...

Kraków (Bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (13 442 zł/m2)

2
1
52 m2
1981
15816173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643872 15816173 Dodatkowo: winda, miejsce postojowe pod budynkiem, ogródek; Rozkład: do własnej aranżacji; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - małe mieszkania, w okolicach ulic Opolskiej i Pachońskiego, kilka minut od przystanku tramwajowego Pachońskiego P+R, tylk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
36 m2
-