• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 235

15827742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26618842 15827742 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie, 45 m² – Kraków, ul. PodedworzeNa sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,00 m², położone na 10 piętrze budynku zlokalizowanego ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

559 000 PLN (12 422 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15848710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26947098 15848710 DO WYNAJĘCIA DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. SŁOMCZYŃSKIEGO wymagana umowa najmu okazjonalnego! OPIS MIESZKANIA: Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: - Dwi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (48 zł/m2)

2
-
42 m2
2008
15852269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27027014 15852269 W ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 38,10 m2 z dużym balkonem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Karłowicza. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie położone jest na wysokim parterze 3 piętrowego, kameral...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
-
38 m2
2008
15856186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27086322 15856186 W ofercie do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie 36,15 m2 z ogromnym balkonem oraz miejscem postojowym w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy przy ulicy Grzegórzeckiej. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Biuro...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (97 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15852790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27040319 15852790 W ofercie do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie 51,49 m2 z oddzielną, jasną kuchnią w sercu starej Nowej Huty na osiedlu Górali. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie położone jest na 2 piętrze 2 pięt...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
-
51 m2
1952
15687157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23959686 15687157 2 POKOJE 27 M² - 1 PIĘTRO KLIMATYZACJA OGRZEWANIE PODŁOGOWE JASNE WNĘTRZE BLISKO JUBILAT OBOK SALWATOR STARE MIASTO PIWNICA PRZEROBIONA NA PIĘKNE FUNKCJONALNE MIESZKANIE KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ? Mieszkanie jest idealne dla sing...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (93 zł/m2)

2
-
27 m2
1930
15562710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21382145 15562710 Wyjątkowy apartament z ogrodem - Wola Justowska, ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Woli Justowskiej przy ul. Wiosennej. Nieruchomość wyr&oa...

Kraków (Zwierzyniec), Wiosenna

1 250 000 PLN (17 606 zł/m2)

2
1
71 m2
2009
15875058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27524889 15875058 Dodatkowo: domofon, duży balkon, łącze internetowe, nie ma piwnicy; Rozkład: dwustronny, jasny, korzystny układ, pokoje nieprzechodnie, słoneczne, ustawne; Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,8 m2 , położone przy ul. Dukatów w ci...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 000 PLN (14 273 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15874935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27519366 15874935 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Kościuszki.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament 2-pokojowy Salwator, 36,5 m + balkonOferuję na s...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (26 361 zł/m2)

2
-
36 m2
2022
15490651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19751645 15490651 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż wyjątkowy apartament okolice Parku Krakowskiego, Krak...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 675 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
-
67 m2
1941
15868762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27390202 15868762 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bulwarowej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Kraków, Huta, lata 50-te, budown...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

3
1
48 m2
1956
15827511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639329 15827511 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pętli tramwajowej Krowodrza Górka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią.Ofer...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (14 021 zł/m2)

3
1
47 m2
1976